Jessica Alba w ciąży na New York Fashion Week
East News
1/12
East News

 

Jessica Alba to nie tylko piękna i utalentowana aktorka. Okazuje się, że gwiazda ma także smykałkę do interesów. Jessica Alba posiada bowiem kilka domów w Beverly Hills, które wynajmuje za naprawdę duże pieniądze. Każdy z nich zachwyca dbałością o detale i funkcjonalnością. Gdy zajrzyjcie do środka, już nigdy nie będziecie chcieli stamtąd wyjść! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Dorota się urządziła! Nie możemy się zdecydować, który z dwóch domów gwiazdy TVN podoba nam się bardziej!

2/12
East News

 

Posiadłość Jessiki Alby, która została wystawiona na wynajem, mierzy ponad 212 metrów kwadratowych i mieści się w luksusowej dzielnicy Beverly Hills. Aktorka kupiła ten dom za trochę ponad milion dolarów. Musimy przyznać, że ta posiadłość była warta tej ceny. Wystarczy zajrzeć do środka...

3/12
East News

 

Wynajęcie domu Jessiki Alby nie jest tanie. Miesięcznie trzeba za niego zapłacić ponad 41 tysięcy złotych! Nie dziwi nas tak wysoka kwota. W środku jest naprawdę wszystko, łącznie ze stołem do bilarda! Dom Jessiki Alby mieści w sobie trzy sypialnie, dwie łazienki i imponujący salon, w którym można się zrelaksować w miłym towarzystwie. Do tego dochodzi kominek i klimatyczna kuchnia... Ten dom to naprawdę idealne miejsce do życia!

 

Zobacz także: Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA

4/12
East News

 

Chcielibyście tu zamieszkać?

5/12
Jessica Alba w ciąży na New York Fashion Week
East News

 

Jessica Alba jest mamą trójki dzieci. Aktorka świetnie sprawdza się w tej roli. Jednocześnie prowadzi także kilka biznesów, w tym między innymi wynajmuje domy. Sama mieszka wraz ze swoją rodziną w ogromnej, ponad 700-metrowej posiadłości niedaleko Beverly Hills. W jej domu mieści się siedem sypialni i aż osiem łazienek! Wartość jej posiadłości jest szacowana na około 10 milionów dolarów! Ta dziewczyna naprawdę wie, co to luksus :) 

6/12
East News

 

Dla takich widoków warto żyć!

7/12
East News
8/12
East News
9/12
East News
10/12
East News
11/12
East News
12/12
East News
Więcej na temat domy gwiazd