Zayn Malik sprzedaje dom, żeby mieszkać z Gigi Hadid Zayn Malik sprzedaje dom, żeby mieszkać z Gigi Hadid
Zayn Malik sprzedaje dom, żeby mieszkać z Gigi Hadid
East News
1/11
Zayn Malik sprzedaje dom, żeby mieszkać z Gigi Hadid
East News

 

Zayn Malik podjął bardzo ważną decyzję. Po trzech latach były gwiazdor One Direction postanowił sprzedać swoją willę w luksusowej dzielnicy Los Angeles, Bel Air. Cena wywoławcza robi wrażenie. Zayn Malik chce się pozbyć swojej posiadłości za prawie 13 milionów złotych! Co ciekawe, trzy lata temu willa gwiazdora była warta nieco mniej, bo "tylko" 12 milionów. Podobno powodem tej decyzji są sprawy sercowe. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Chłopcy z One Direction zażywają narkotyki?! Wyciekło skandaliczne wideo

2/11
East News

 

Zayn Malik sprzedaje dom: dlaczego?

 

Zayn Malik kupił tę posiadłość we wrześniu 2015 roku. Liczy ona trochę ponad 216 metrów kwadratowych i została zbudowana w 1962 roku. W środku znajdują się trzy wygodne sypialnie oraz jasna łazienka. Zayn Malik wybudował tam również w swoje własne studio, w którym może tworzyć muzykę o każdej porze dnia i nocy. Dlaczego muzyk zdecydował się pozbyć tak wygodnej rezydencji? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: 5 pięter, 5 sypialni, własny basen i sala kinowa - Lady Gaga kupiła kamienicę za 30 milionów dolarów!

3/11
Zayn Malik sprzedaje dom, żeby mieszkać z Gigi Hadid
East News

 

Podobno Zayn Malik chce się pozbyć tej posiadłości, ponieważ ma zamiar na stałe zamieszkać ze swoją ukochaną, Gigi Hadid w Nowym Jorku. Ich związek przeżywał trudne chwile. Para na chwilę była nawet w separacji. Wygląda jednak na to, że między nimi znowu wszystko jest w jak najlepszych porządku. Myślicie, że ta relacja zakończy się ślubem?

4/11
East News

 

Zayn Malik bardzo ceni sobie przestrzeń. Jego dom jest praktycznie pozbawiony ścian, które oddzielałyby poszczególne pomieszczenia. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? 

5/11
East News

 

Łazienka jest bardzo jasna i nie ma w niej żadnych mebli, które niepotrzebnie zajmowałyby przestrzeń. Lubicie taki minimalistyczny styl?

6/11
East News
7/11
East News
8/11
East News
9/11
East News
10/11
East News
11/11
East News
Więcej na temat domy gwiazd