Dziewczyna z rogami

Piosenka Sarsy już nie jest hitem Internetu. Na pierwszym miejscu jest... jej parodia!

Dziewczyna z rogami

Pod koniec wakacji listami przebojów zawładnęła Sarsa. Jej piosenka "Naucz mnie" grana była przez wszystkie rozgłośnie radiowe, a nucili ją nie tylko fani artystki. W sierpniu znany zespół Letni Chamski Podryw postanowił wykorzystać potencjał utworu wokalistki, a jego członkowie nagrali parodię.

Parodia piosenki Sarsy " Naucz mnie" lepsza niż oryginał?

"Pomidorową", bo tak nazywa się zabawny utwór powstały na bazie "Naucz mnie", pokochali zarówno fani jak i antyfani artystki. Nie bez powodu według najnowszych statystyk jest to obecnie najpopularniejszy utwór na YouTubie.  

Firma Sotrender podała, że we wrześniu to właśnie "Pomidorowa", opublikowana 2 września, była najczęściej oglądanym teledyskiem. Na koniec miesiąca piosenka zespołu Letni Chamski Podryw miała 7,751 mln odsłon, 4,2 tys. komentarzy oraz 111,5 tys. polubień. Na drugim miejscu znalazł się klip Natalii Nykiel - "Bądź duży", a "Naucz mnie" spadło na trzecie miejsce. 

Nie ukrywamy, że jesteśmy zaskoczeni. W sumie jednak (licząc poprzednie miesiące) to oryginalna wersja utworu "Naucz mnie" ma prawie 5 razy więcej odtworzeń.  A Wy którą wersję wolicie?

 

Parodia utworu Sarsy podbija serca widzów

 

Nasza redakcja i tak kocha oryginalną wersję!

 

Sarsa może być zdziwiona statystykami

Sarsa w długiej czarnej bluzie

Więcej na temat Sarsa
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01