Party Stories
Dziewczyna z rogami
Newsy

Piosenka Sarsy już nie jest hitem Internetu. Na pierwszym miejscu jest... jej parodia!

Pod koniec wakacji listami przebojów zawładnęła Sarsa. Jej piosenka "Naucz mnie" grana była przez wszystkie rozgłośnie radiowe, a nucili ją nie tylko fani artystki. W sierpniu znany zespół Letni Chamski Podryw postanowił wykorzystać potencjał utworu wokalistki, a jego członkowie nagrali parodię.

Oto największe polskie hity 2018 roku! Zdecyduj która polska gwiazda nagrała najlepszy!

Parodia piosenki Sarsy " Naucz mnie" lepsza niż oryginał?

"Pomidorową", bo tak nazywa się zabawny utwór powstały na bazie "Naucz mnie", pokochali zarówno fani jak i antyfani artystki. Nie bez powodu według najnowszych statystyk jest to obecnie najpopularniejszy utwór na YouTubie.  

Firma Sotrender podała, że we wrześniu to właśnie "Pomidorowa", opublikowana 2 września, była najczęściej oglądanym teledyskiem. Na koniec miesiąca piosenka zespołu Letni Chamski Podryw miała 7,751 mln odsłon, 4,2 tys. komentarzy oraz 111,5 tys. polubień. Na drugim miejscu znalazł się klip Natalii Nykiel - "Bądź duży", a "Naucz mnie" spadło na trzecie miejsce. 

Nie ukrywamy, że jesteśmy zaskoczeni. W sumie jednak (licząc poprzednie miesiące) to oryginalna wersja utworu "Naucz mnie" ma prawie 5 razy więcej odtworzeń.  A Wy którą wersję wolicie?

 

Parodia utworu Sarsy podbija serca widzów

 

Nasza redakcja i tak kocha oryginalną wersję!

 

Sarsa może być zdziwiona statystykami

Sarsa w długiej czarnej bluzie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sarsa gościem Pytania na śniadanie
Newsy
Sarsa wychodzi ze studia TVP. Promowała trasę koncertową. Naszą uwagę zwrócił jej płaszcz ZDJĘCIA
Kim jest Sarsa?
ONS
Newsy
Ten rok należy do Sarsy! Oto 5 najważniejszych dowodów!

"Jutro znowu gonić biec latać..." - to hit wakacji!

Karolina Korwin Piotrowska w futerku
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska: "Ona nie jest nudną lalą". O kim mówi dziennikarka?

Od kilku miesięcy Sarsa podbija listy przebojów, a jej sarsorogi rogi podbijają Instagram . Wiele osób określa wokalistkę mianem fenomenu, a co sądzi o niej Karolina Korwin Piotrowska, która bacznie obserwuje show-biznes? Niezły pop, analogie do Rihanny i M.I.A. chyba bardzo czytelne, ale jak już brać to od najlepszych. Mnie bardzo podoba się sam wizerunek Sarsy, jej teledyski i to jak wygląda, stroje, makijaż, bardzo charakterystyczna fryzura (chociaż taką miała już Reni Jusis  z czasów "Zakręconej" czy widać ją było niegdyś na pokazach Alexandra McQueena w 2010 roku), bo na tle banalnej sceny muzycznej, ubranej w niemal jednakowe kiecki albo kurtki skórzane z sieciówek, nagle jest ktoś, kto fajnie kombinuje i przez to zapada w pamięć. Chce być jakiś, oryginalny, kolorowy i zabawny, a nie być kolejną nudną lalą. To akurat lubię - napisała w swoim felietonie.  Karolina Korwin Piotrowska o karierze Sarsy Dziennikarka podkreśla jednak, że w pewnym momencie piosenka "Naucz mnie" atakowała ją z każdej strony, i porównała do słynnych reklam z Eweliną Lisowską. Jej piosenka "Naucz mnie" zabiła mnie tego lata. Była wszędzie. W radiach, reklamie, w sklepach, na deptaku i w telewizji. Doszło do tego, że kiedy tylko ją słyszałam, chciało mi się krzyczeć albo wyskakiwać z pędzącego pojazdu (bo często słyszałam ją w taksówkach), tak bardzo już nie mogłam jej znieść. Pomyślałam sobie wówczas, że ktoś idzie śladami Eweliny Lisowskiej, której niefortunnie użyta w reklamie sklepu piosenka stała się nie tyle hitem, co symbolem obciachu za sporą kasę i powodem do zasłużonej mega szydery. Prowadząca "Magiel Towarzyski" zaznacza, że Sarsa jest ciekawym zjawiskiem i liczy na to, że jej druga płyta będzie przygotowana z taką...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner