Magda Mielcarz, Julia Kamińska, Marcin Dorociński, Joanna Krupa Red is back! Joanna Krupa i Justyna Steczkowska w czerwonych sukienkach mini! Laura Łącz Julia Kamińska Marcin Dorociński w dżinsowej kurtce
Magda Mielcarz, Julia Kamińska, Marcin Dorociński, Joanna Krupa
ONS.pl
1/5
Magda Mielcarz, Julia Kamińska, Marcin Dorociński, Joanna Krupa
ONS.pl

Od kilku dni świat żyje skandalem z udziałem amerykańskiego producenta filmowego Harveya Weinsteina, który molestował znane gwiazdy, m.in.: Angelinę Jolie, Gwyneth Paltrow czy Carę Delevingne. Fakt, że te informacje zostały ujawnione, spowodował masową akcję w mediach społecznościowych #MeToo, dzięki której kobiety nie boją się mówić głośno, że też są ofiarami molestowania. Tak samo jak polskie gwiazdy - one również przerwały milczenie i wyjawiły szokujące informacje. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Akcja #MeToo #JaTeż podbija Internet. O co chodzi?

2/5
Red is back! Joanna Krupa i Justyna Steczkowska w czerwonych sukienkach mini!

Niedawno Joanna Krupa przyznała w rozmowie z „Faktem”, że była molestowana. 

 

– Miałam kilka sytuacji związanych z molestowaniem i nieodpowiednimi zachowaniami ze strony mężczyzn. Spotykałam się z propozycjami od producentów, którzy zapraszali mnie do siebie na wspólny wieczór. Oczywiście dodawali przy tym, że mam szansę na ciekawą rolę w filmie lub pracę w telewizji - powiedziała Joanna Krupa „Faktowi”.

 

Więcej: „Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę” Joanna Krupa też była molestowana! 

3/5
Laura Łącz

„Super Express” informuje, że w tym gronie znalazła się także Laura Łącz, aktorka, którą ostatnio możemy podziwiać w „Klanie”.

 

- Będąc młodą dziewczyną, sprawiałam wrażenie osoby delikatnej, wrażliwe i takiej, którą na wiele można namówić. Myśleli, że jestem łatwym łupem. Potem okazywało się, że nic z tego, bo mam niezwykle mocny charakter. Wielokrotnie byłam narażona na molestowanie seksualne i tego typu propozycje. Wielokrotnie! Bywały też bardzo mocne i ostre próby. Nigdy w życiu o tym nie opowiadałam..

4/5
Julia Kamińska
ONS

Julia Kamińska również przyznała na łamach „Super Expressu”, że i ona była molestowana.

 

- Byłam molestowana. To było zachowanie, które później było okryte milczeniem. Część sceny to było przytulanie i kiedy przeszliśmy do kadrów, żeby było widać tylko twarze, to ręce partnera znalazły się nie tam, gdzie powinny. Nie wiedziałam, co mam zrobić, nie byłam pełnoletnia, powiedziałam o tym mamie, która od tamtej pory była ze mną na planie - wyznała Julia.

 

Zobacz: Partner Julii Kamińskiej jest starszy od niej o... 21 lat! Wiemy kim jest i co robi!

5/5
Marcin Dorociński w dżinsowej kurtce

Okazuje się, że molestowanie dotyczy także mężczyzn. Jarosław Jakimowicz przyznał otwarcie:

 

 Opowiem tajemniczo: to film, w którym się jeździło dużo na koniach. Po wspólnej nocy dostałbym jedną z ról. Nie grałem, nie jeździłem. Pojechał kto inny, mój kolega zresztą. Nie odpowiem jednak na żadne pytanie, które sugerowałoby, który to film i kto na czym jeździł.

 

Z kolei Marcin Dorociński wyznał: 

 

- Czego bym nie zrobił dla roli? Loda. Miałem już takie propozycje

 

Molestowane były także takie gwiazdy, jak: Magda Mielcarz, Paulina Młynarska, Anna Matysiak oraz Małgorzata Halber.

 

Zobacz: Pierwsze ZDJĘCIA z planu filmu "Pitbull. Ostatni pies" z Dodą, Dorocińskim i Nosowską! O czym będzie? Zobaczcie sami!