W dniach 26-28 maja odbędzie się 20. Edycja festiwalu Polsatu w Sopocie - od kilku lat pod nazwą „Polsat SuperHit Festiwal”. Z tej okazji na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy - zarówno Ci, którzy święcili triumfy w mijającym roku, ale również legendy muzyki z Marylą Rodowicz na czele. Zobaczcie, kto pojawi się w Operze Leśnej w Sopocie w tym roku!

Reklama

20. lecie festiwalu Polsatu w Sopocie

Festiwale Polsatu w Sopocie od lat cieszą się wielką popularnością i przyciągają najpopularniejszych polskich artystów. Rok temu widzowie świętowali m.in. 20-lecie pracy artystycznej Dody, która na scenie zaśpiewała m.in. z Justyną Steczkowską - ich duet już przeszedł do historii. Kogo zaś zobaczymy w tym roku?

26 maja, w piątek, na scenie zaprezentują się najpopularniejsi artyści, których single na przełomie 2022/2023 uzyskały status platynowych. Będą to m.in. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski, Tribbs, Doda oraz Agnieszka Chylińska. Nie zabraknie również radiowych hitów - w Sopocie więc usłyszymy przeboje Bryskiej, B.R.O, Darii, Ignacego, C-Boola oraz Sary James.

Tego dnia swoje jubileusze będą świętować zaś Dawid Kwiatkowski (10-lecie), Bajm (45-lecie) oraz zespół Mazowsze (75-lecie).

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

27 maja, w sobotę, widzowie zobaczą koncert „20 lat Festiwali Polsatu w Sopocie”, podczas którego na scenie usłyszmy największe polskie hity w wykonaniu takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Kayah, Michał Szpak, Organek, LemON, Kamil Bednarek czy Edyta Górniak. Jubileusze będą świętować zaś Golec Orkiestra (25-lecie), IRA (35-lecie) oraz Maciej Maleńczuk (40-lecie).

Zobacz także

Ostatniego dnia, tradycyjnie, odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem m.in. Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu K2, Marcina Dańca oraz Jerzego Kryszaka.

Na czyj występ czekacie najbardziej?

Reklama

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski rezygnuje z udziału w "The Voice Kids". Jest oświadczenie jurora

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama