Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T. Love świętuje 30. jubileusz
Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T.Love świętuje 30. jubileusz. A to nie koniec atrakcji

Już w piątek, 20 maja, rusza Polsat SuperHit Festiwal 2022, podczas którego nie zabraknie wzruszeń. Ważną rocznicę świętować będzie nie tylko Doda, ale też zespół T.Love!

Widzowie Polsatu nie mogą narzekać na nudę! Już w piątek, 20 maja, na deskach Opery Leśnej w Sopocie wystąpią największe polskie gwiazdy. Co ciekawe, podczas pierwszego dnia wielkiej muzycznej fiesty zespół T. Love będzie świętować ważną rocznicę. Poznajcie szczegóły!

Doda, Szpak, Grzeszczak, Sławomir, Rodowicz - kiedy wystąpią w Sopocie? WIEMY!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T.Love świętuje 30. jubileusz

Tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal to kabaretowa noc, dwa muzyczne wieczory i aż trzy artystyczne jubileusze. Już w piątek, 20 maja, 30-lecie albumu "KING" będzie świętował zespół T.LOVE z Muńkiem Staszczykiem na czele.

- Ja uważam, że to wciąż jedna z najlepszych naszych płyt - mówi o albumie Muniek Staszczyk.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T. Love świętuje ważny jubileusz
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Cleo śpiewa na Monciaku. Zobaczcie to wyjątkowe nagranie

- Jak patrzę na swoją historię pędu, "King" jest w najlepszej trójce naszych albumów. Ja tak uważam, myślę że fani podobnie - dodaje.

Wokaliście wtóruje także gitarzysta zespołu, Jan Benedek.

- To był bardzo intensywny czas, bardzo kolorowy. Dużo mocnej, fajnej współpracy było wtedy między nami. Dużo pracy zespołowej. Myśmy bardzo dobrze płytę z Muńkiem napisali, a zespół fantastycznie ją przygotował przed nagraniem.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T. Love świętuje 30. jubileusz
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Klaudia Halejcio przytula przechodniów na ulicy w Sopocie [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Jak się okazuje, podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 tuż obok kultowych przebojów pochodzących  m.in. z krążka "KING", nie zabraknie także zupełnie nowych utworów. 

- Zagramy jeden nowy numer, singel "Pochodnia" z udziałem Kasi Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. To połączenie nas z fajnym nowym zespołem. Kasia jako wisienka na torcie, dodała dużo do utworu - przyznaje Muniek Staszczyk.

Okazuje się, że tego dnia swój wielki jubileusz będzie obchodzić także inny zespół.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: LemOn świętuje 10 lat na scenie

Podczas tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal zespół LemON będzie świętował 10 lat na scenie! Co ciekawe, w przeciwieństwie do T.Love, który powstał w 1982 roku jako Teenage Love Alternative, założony przez czterech kolegów z liceum, historia grupy LemON już od pierwszych chwil rozgrywała się na oczach mas. Tuż po zakwalifikowaniu się do programu "Must be the music",  Igor Herbut zaprosił swojego kuzyna na wspólne przesłuchania, co okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Niedługo po tym, panowie zaprosili do współpracy także Andrzeja Olejnika, Piotra Budniaka oraz Piotra Kołacza i tak powstał LemON, który wygrał r. edycję "Must Be The Music. Tylko muzyka".

Ocalić od zapomnienia: Igor Herbut
Polsat/WBF

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda o występie ze Steczkowską. Wbija szpilę Edycie Górniak

To jeszcze nie koniec! Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal świętować będzie także królowa polskiej sceny muzycznej - Doda!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda świętuje 20-lecie pracy artystycznej

Okazuje się, że 20-lecie pracy artystycznej Dody będzie naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. Po latach sporów, artystka wystąpi na scenie u boku Justyny Steczkowskiej. Dodzie podczas wyjątkowego koncertu będzie także towarzyszył Dawid Kwiatkowski. Doda ujawniła także, że u jej boku pojawi się Michał Wiśniewski oraz  Beata Kozidrak! My już nie możemy się doczekać!

Doda i Justyna Steczkowska na konferencji Polsat SuperHit Festiwal
East News / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazdy na Polsat SuperHit Festiwal
Newsy
Znamy gwiazdy drugiej edycji Polsat SuperHitFestiwal. Na scenie pojawi sie ponad 30 artystów!
Znamy gwiazdy drugiej edycji Polsat SuperHitFestiwal. Na scenie pojawi sie ponad 30 artystów!

Znamy gwiazdy i plan drugiej edycji Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie w Operze Leśnej. Podczas 3 festiwalowych dni wystąpi ponad 30 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kto się pojawi?   Grzeszczak, Margaret, Sarsa na Polsat SuperHit Festiwal 2016 W piątek, 27 maja będziemy świętować 35-lecie zespołu Lady Pank oraz 30-lecie zespołu Ira. Tego dnia odbędzie się również koncert platynowy, a na scenie pojawią się artyści, którzy sprzedali najwięcej płyt. W tym roku są to: Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny, Bracia i Krzysztof Cugowski, Dawid Podsiadło, Enej, Golec Uorkiestra, Grzegorz Hyży, Perfect, Sound’n’Grace, Stanisława Celińska. Gościem specjalnym będzie Sylwia Grzeszczak. 28 maja podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal widzowie zobaczą jubileusz Zbigniewa Wodeckiego oraz usłyszą największe przeboje roku. W tym koncercie wystąpią m.in. Antek Smykiewicz, Blue Cafe, Enej, Kasia Popowska, Margaret, Grzegorz Hyży, LemON, Natalia Nykiel, Sarsa, Szymon Chodyniecki. 29 maja odbędzie się oczywiście Kabareton. Poprowadzą go Ewa Błachnio oraz Piotr Bałtroczyk. Swoje skecze zaprezentują zaś m.in. Kabarety Ani Mru Mru, Neo-Nówka, Cezary Pazura, Marcin Daniec czy Kabaret Młodych Panów.   Na czyj występ czekacie najbardziej?   Zobacz także: Plejada gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2015   Grzegorz Hyży gwiazdą dwóch dni Polsat SuperHit Festiwal.   Sarsa wystąpi na festiwalu w Sopocie.   Festiwal bez Margaret? To chyba niemożliwe.    

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk śpiewają na festiwalu w Sopocie
East News
Newsy
W dniu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka telewizja złoży mu piękny hołd. Poleją się łzy
Krzysztof Krawczyk świętował w Operze Leśnej jubileusz 45-lecia swojej pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w sobotę, 10 kwietnia, o godzinie 21:10.

Chcąc uczcić pamięć zmarłego kilka dni temu Krzysztofa Krawczyka, Telewizja Polsat przypomni niezwykły koncert pt. „Życie jak wino”. Ten wielki polski artysta, którego z racji głosu i skali talentu przyrównywano do Toma Jonesa i Elvisa Presleya świętował w Operze Leśnej jubileusz 45-lecia swojej pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w sobotę, 10 kwietnia, o godzinie 21:10. Zobacz także:  Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jego pamięć uczczą wyjątkowi goście  Krzysztof Krawczyk był niezwykłym człowiekiem, który głęboko kochał i szanował swój zawód, był wielkim artystą, który z dystansem podchodził do swojej kariery muzycznej i miał coraz młodszych fanów. Był skarbem narodowym, który cenił dar jaki otrzymał od losu i dzielił się nim z nami blisko sześćdziesiąt lat. Poprzez swoją sztukę i człowieczeństwo poruszył nasze serca, a jego życie i twórczość przetrwa w pamięci następnych pokoleń. On zawsze będzie z nami. Zobacz także:  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie transmitowany w telewizji! Gdzie i kiedy można obejrzeć? Jubileuszowy koncert Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Krawczyk wraz z widzami Telewizji Polsat świętował niezwykły jubileusz 45-lecia swojej pracy artystycznej. Jego jubileuszowy koncert odbył się w Sopocie w 2008 roku. Na scenie Opery Leśnej towarzyszyli mu wówczas zaproszeni specjalnie z tej okazji, goście m.in.: Trubadurzy, Edyta Bartosiewicz, Muniek Staszczyk, Norbi, Edyta Górniak , a akompaniowała orkiestra pod batutą Adama Sztaby. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje, jak: „Bo jesteś Ty”, „Chciałem być”, „Mój Przyjacielu”, „Parostatek”, "Trudno tak" czy „My Cyganie”....

Anna Wyszkoni o Michale Szpaku
Newsy
Ania Wyszkoni trzyma kciuki za Szpaka na Eurowizji, ale przestrzega: "Jak idzie źle, to artysta jest odtrącony!"
Ania Wyszkoni trzyma kciuki za Szpaka na Eurowizji, ale przestrzega: "Jak idzie źle, to artysta jest odtrącony!"

Tylko u nas! Anna Wyszkoni opowiada nam o swoim występie na Polsat SuperHitFestiwal w Sopocie, gdzie będzie świętować swoje 20-lecie. Zapytaliśmy wokalistkę o to, co szykuje na ten wyjątkowy jubileusz. Artystka powiedziała nam również co myśli o Michale Szpaku i Eurowizji.   Anna Wyszkoni świętuje 20-lecie! 20-lat kariery Anny Wyszkoni to same hity, złote i platynowe płyty i mnóstwo nagród. Jakie były jej najbardziej przełomowe momenty? Było ich kilka. Na pewno pierwszym przełomowym momentem był utwór „Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka”, później „Oczy szeroko zamknięte”, a potem jednak burzliwe rozstanie z zespołem Łzy i moja solowa ścieżka, utwór Pan i Pani, moja pierwsza solowa płyta, druga… - mówi nam Ania. Co zaśpiewa na jubileuszu w Sopocie? Muszą być największe hity, oto chodzi w jubileuszu. Chętnie zaśpiewam je z publicznością, będzie też utwór premierowy ;) Będzie fajna niespodzianka, dla widzów i telewidzów, ale nie mogę zdradzić wszystkiego - tłumaczy Wyszkoni. Zapytaliśmy Anię również o Eurowizję. Sama kilka lat temu brała udział w polskich preselekcjach i zajęła 2. miejsce: Jestem z daleka, żeby komuś radzić. Michał doskonale wie, po co tam pojechał, jak chce się zaprezentować. Podoba mi się przed kamerą, ma luz, ma świadomość. Bardzo mu kibicuje, ale często Polacy mają tak, że jak już jest po Eurowizji i nie za dobrze wtedy idzie, to artysta jest odtrącony. On jest świetnie zapowiadającym się artystą - podsumowuje piosenkarka. Eurowizja z Michałem Szpakiem już 12 maja, zaś Polsat SuperHit Festiwal z Anią Wyszkoni w dniach 27-29 maja w Operze Leśnej w Sopocie.   Zobacz: Wyszkoni podziwia Steczkowską. Na galę ubrała się prawie identycznie jak Justyna   Anna Wyszkoni świętuje 20 lat pracy na scenie.     Michał...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik