Polsat SuperHit Festiwal 2021 już za nami. Przez dwa dni widzowie Polsatu mogli zobaczyć relację z wielkiej muzycznej imprezy w Sopocie, gdzie wystąpiła cała plejada gwiazd. Na scenie pojawili się m.in. Doda, Michał Szpak, zespół Maneskin czy Beata Kozidrak. Kto jeszcze zachwycił na Polsat SuperHit Festiwal 2021? Zobaczcie sami!

Reklama

Gwiazdy na Polsat SuperHit Festiwal 2021

Na wielkiej imprezie Polsatu nie zabrakło Kayah i Viki Gabor. Artystki razem zaśpiewały ich wielki hit "Ramię w ramię" i rozgrzały publiczność.

East News

Publiczność była również oczarowana występem Sanah, młodej piosenkarki, która w ekspresowym tempie podbiła polski rynek muzyczny. Sanah zachwyciła swoim głosem i piękną stylizacją.

East News

Justyna Steczkowska zachwyciła nie tylko swoim pięknym głosem. Gwiazda w wieku 48 lat zachwyca również swoją figurą. Tylko spójrzcie na zdjęcie artystki- my mówimy WOW!

East News

Swoim wyglądem zachwyciły również piękne prowadzące Polsat SuperHit Festiwal 2021. Koncert poprowadziły Paulina Sykut i Karolina Gilon, a na scenie towarzyszyli im Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

Zobacz także
East News

Karolina Gilon wyglądała obłędnie w kobiecej kreacji z szeroką spódnicą z rozcięciem. Ależ ona ma figurę!

Zobacz także: Namiętny pocałunek muzyków z Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie!

Piotr Matusewicz/East News
Reklama

Za kulisami z gwiazdami rozmawiali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Jak widać para rozmawiała m.in. z Oliwią Bieniuk, która pojawiła się wśród publiczności na festiwalu w Sopocie. Dzień wcześniej na festiwalu bawił się również Jarosław Bieniuk z partnerką.

East News
Reklama
Reklama
Reklama