Michał i Pola Wiśniewscy w maju kolejny raz zostali rodzicami, a od tamtej pory na bieżąco relacjonują fanom swoją codzienność z małym Noëlem Cloé. Pola Wiśniewska przyznaje wprost, że choć macierzyństwo jest dla niej wyzwaniem, bardzo docenia, że może spełniać się w tej roli. Tym razem jednak żona Michała Wiśniewskiego zaskoczyła fanów nagraniami z ... Paryża, gdzie wybrała się bez najmłodszych dzieci! Co o tym sądzi jej mąż?

Reklama

Pola Wiśniewska na wakacjach bez dzieci. Michał Wiśniewski komentuje

Odkąd na świat przyszedł drugi wspólny syn Michała i Poli Wiśniewskich, fani jeszcze baczniej niż do tej pory śledzą codzienność świeżo upieczonych rodziców. Choć Pola Wiśniewska często podkreśla, że macierzyństwo to życiowa rola, w której bardzo się spełnia, nie ukrywa też, że wychowywanie dzieci ma też swoje słabsze strony. Niedawno Pola Wiśniewska zaskoczyła wyznaniem o ostatnim porodzie, który określiła jako najgorszy ze wszystkich.

Okazuje się jednak, że żona Michała Wiśniewskiego może pozwolić sobie na chwilę oddechu - na Instagramie Pola Wiśniewska pokazała, że właśnie wybrała się na wakacje bez najmłodszych dzieci. Fani mogą oglądać ujęcia z romantycznego Paryża. Choć żona lidera Ich Troje w najnowszym wpisie wspomniała o synu, Michał Wiśniewski nie powstrzymał się od komentarza na temat jej wyjazdu i tego, że najmłodsze dzieci zostały z nim w domu.

- To mój syn sprawia, że tym razem pobyt w Mieście Świateł jest tak wyjątkowy. Najlepszy czas. Najlepszy, bo razem - napisała Pola Wiśniewska na Instagramie.

Zobacz także: Pola Wiśniewska pokazała wózek dla Noëla Cloé. To prawdziwa limuzyna

Komentarz Michała Wiśniewskiego pod wpisem żony mówi sam za siebie! Muzyk żartobliwie określił siebie samego "nieodpowiedzialnym ojcem". Słusznie?

Zobacz także

- Na tym zdjęciu nie widać że przejmujesz się tym że musiałaś na 3 dni zostawić maluchy z nieodpowiedzialnym ojcem ???? - pisze Michał Wiśniewski.

Lider Ich Troje w tym samym komentarzu zapewnił jednak żonę, nie musi się o nic martwić w związku z wyjazdem.

- Kocham cię i o nic się nie martw! ????????❤️???? - dodał Michał Wiśniewski.

Instagram @wisniewska_pola

Odpowiedź Poli Wiśniewskiej również była zaskakująca. Jak się okazuje, jej sny na urlopie są symboliczne w kontekście faktu, że jej dzieci zostały w Polsce pod opieką taty.

- Dzisiaj przez całą noc śniło mi się, że dzieci płaczą ???? ale wiem, że sobie poradzisz, love - odpowiedziała mężowi Pola Wiśniewska.

Fani również byli pewni, że Michał Wiśniewski doskonale poradzi sobie z pociechami, a jego żonie życzyli cudownych wakacyjnych wrażeń!

- Michał da sobie radę, każda matka się martwi, czy zjedzą jak są ubrani. To samo mam, a później jak wracam, to łezka aż się zakręci w oku. Miłego pobytu!
- Przepiękna ❤️???? Jak to robisz? Bo pewnie masz nieprzespane noce przy maluszku ????
- Cudownego czasu!!! ✌????????????

Instagram @wisniewska_pola

Fani, którzy śledzą losy Michała i Poli Wiśniewskich wiedzą, że jakiś czas temu to Michał Wiśniewski pojechał na wakacje bez żony. Jak tłumaczył, na wspólny wyjazd cała rodzina wybierze się dopiero jesienią.

- Po powrocie znów mam intensywny czas i gram od razu trzy koncerty. Przy budowie domu trzeba harować. Z żoną wyjadę więc gdzieś dopiero w listopadzie. Pola musi na wakacje poczekać - mówił jakiś czas temu Michał Wiśniewski dla "Faktu".

Zobacz także: Pola Wiśniewska ma żal do męża o brak opieki nad synem? Michał Wiśniewski: "Czuję, jakbym dostał w głowę"

Instagram @wisniewska_pola
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama