Pogrzeb Paula Walkera
ONS

Nie opadają emocje po tragicznym wypadku Paula Walkera. Fani na całym świecie wciąż nie mogą pogodzić się z jego śmiercią i wspominają go w specjalnie montowanych filmikach podsumowujących karierę czy po prostu odwiedzając miejsce wypadku i składając tam kwiaty lub znicze. Reagują również gwiazdy. Przypomnijmy: Beyonce złożyła piękny hołd pamięci Walkera na koncercie

Powoli planowany jest też pogrzeb Walkera. Specjaliści po dokonaniu szczegółowej sekcji zwłok już niebawem zwrócą szczątki aktora jego rodzinie, a ta coraz intensywniej myśli o uroczystościach pogrzebowych. Na razie sen wszystkim spędza czysta logistyka. Rodzinie i przyjaciołom najbardziej zależy na tym, aby w tym dniu mogli być obecni wszyscy bez wyjątku, a nie jest to łatwa sprawa.

Zobacz: Dramatyczne nagranie strażaków po wypadku Walkera

Rodzina i najbliżsi przyjaciele to jednak nie koniec. W planach jest też uwzględnienie obecności wyścigowych samochodów, które tak kochał Walker, a które przyniosły mu zgubę. Miałyby one być prawdziwą ozdobą pogrzebu i sposobem na oddaniu ostatniego hołdu aktorowi. Najbliżsi nie wykluczają też zorganizowania drugiego pogrzebu, który byłby otwarty dla fanów Walkera.

Wszystko wskazuje też na to, iż podobnie jak w przypadku innych zmarłych gwiazd, również ceremonia pogrzebowa Walkera będzie transmitowana w telewizji i internecie.

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

Fani opłakują Paula Walkera w miejscu wypadku: