Kora na koncercie
East News
Newsy

To już dziś. Rodzina i przyjaciele pożegnają Korę na Powązkach

Poznaj szczegóły!

Minął ponad tydzień od śmierci Kory Jackowskiej. Gwiazda zmarła w poprzednią sobotę o godzinie 5.30 w swoim domu na Roztoczu. Kora zostanie pochowana dziś, tj. w środę 8 sierpnia w Warszawie. O szczegółach pogrzebu poinformowali najbliżsi zmarłej w sobotę wokalistki zespołu "Maanam" za pomocą jej fanpage'a na Facebooku. 

 

Zobacz też: OSTATNIE CHWILE KORY: "Nie było już kontaktu, ale musiała nas słyszeć" Przyjaciółka wspomina ostatnie chwile Kory

 

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.


Kamil Sipowicz, Rodzina, Katarzyna Litwin 

 

- napisali najbliżsi na oficjalnym koncie gwiazdy na Facebooku.

Kora, pogrzeb Kory

 

Więcej: Piękny hołd dla Kory na Męskim Graniu! Zobaczcie niesamowite wykonanie „Szarych miraży”

 

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Kora zmarła w wieku 67 lat

Kora zmarła w wieku 67 lat, w sobotę rano. O swojej chorobie gwiazda poinformowała w 2014 roku. Walczyła z genetycznym rakiem jajników. Mniej pojawiała się w mediach, przestała koncertować. Wszyscy słyszeliśmy o jej walce o refundację bardzo drogiego leku. Walczyła nie tylko o swoje zdrowie, ale też pomoc wielu innym chorym. 

Ostatnie lata spędzała w swoim pięknym domu na Roztoczu. Tam też zmarła... 

Prof. Środa była tam i towarzyszyła jej w ostatnich chwilach. Mówiła o tym w sobotę rano w radiu Tok FM.

Odeszła naprawdę w najlepszych możliwych warunkach. W domu, wśród przyjaciół, rodziny, zwierząt, w spokoju... Załamanie przyszło tydzień temu. - mówiła Środa.

Wszyscy zastanawiali się po śmierci Kory, czy gwiazda przyjęła sakrament namaszczenia - Kamil Sipowicz postanowił zabrać głos w tej sprawie:

Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - napisał Sipowicz (NIEWIARYGODNA historia miłości Kory i Kamila Sipowicza! Wiele osób chciało ich rozdzielić... Oni byli silniejsi!).

Więcej: Zanim została piosenkarką, była... modelką! Zobacz nieznane ZDJĘCIA Kory

 

Kora miała 67 lat. To jej ostatnie zdjęcie opublikowane na portalu społecznościowym.

Kora, Olga Jackowska Sipowicz, ostatnie zdjęcie
Instagram

 

Kora i jej muzyka na zawsze pozostanie w naszych sercach.

East News

Kora Jackowska
EastNews
Newsy
To było piękne pożegnanie Kory! W kościele oddano jej hołd
To było przepiękne!

Kora zmarła w sobotę o godzinie 5:30 w swoim domu na Roztoczu. Polska gwiazda chciała za wszelką cenę żyć i tworzyć. Kora umarła, ale jej muzyka będzie wiecznie żywa. Oto dowód! Kora i jej twórczość została upamiętniona podczas niedzielnego nabożeństwa w parafii błogosławionego Edwarda Detkensa w Lasku Bielańskim. Dzień po śmierci Kory, nagle z głośników można było usłyszeć "Krakowski spleen". Ale to nie koniec, bo głosowi Kory, który rozbrzmiewał z głośników, akompaniował ksiądz grający na suzafonie oraz mężczyzna grający na bębnach. To było tak wzruszające, że wszystkim fanom Kory może zakręcić się łza w oku... Wideo zostało obejrzane już 350 tysięcy razy!   Zobacz też:  Kora napisała przed śmiercią nowe piosenki! Zostaną opublikowane?   Możecie zobaczyć je tutaj:   Fani Kory nie mogą wyjść z podziwu. To był naprawdę piękny i wzruszający gest. To dowód na to, że Kory słuchali wszyscy.    Kora zmarła w sobotę o 5:30 Przypomnijmy, Kora zmarła wieku 67 lat w swoim domu w Bliżowie na Roztoczu o godzinie 5:30. W ostatnich dniach nastąpiło pogorszenie jej stanu. Cały czas towarzyszyli jej jej mąż Kamil Sipowicz ( NIEWIARYGODNA historia miłości Kory i Kamila Sipowicza! Wiele osób chciało ich rozdzielić... Oni byli silniejsi! ) oraz najbliżsi przyjaciele, wśród nich Magdalena Środa ( "Załamanie przyszło tydzień temu". Magdalena Środa o ostatnich chwilach Kory Jackowskiej ), która była przy Korze do samego końca. Kora od 2013 roku walczyła z chorobą nowotworową ( "Za mało korzystałam ze świata" Kora w ostatnim wywiadzie komentowała swój stan zdrowia ).   Pogrzeb Kory Kora zostanie pochowana 8 sierpnia w Warszawie. O szczegółach pogrzebu poinformowali najbliżsi zmarłej w sobotę wokalistki zespołu "Maanam" za pomocą jej fanpage'a na Facebooku.  Pożegnanie...

Kora Jackowska
ONS
Newsy
Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia? Rodzina zabrała głos
Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia? Rodzina zabrała głos

Kora zmarła w sobotę z samego rana w swoim domu na Roztoczu. Kora cierpiała od 2013 roku na nowotwór jajników. Polska gwiazda zostanie pochowana 8 sierpnia o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.   Głos w sprawie odejścia Kory zabrała rodzina, która najpierw poinformowała o jej śmierci, potem o pogrzebie, a teraz napisała jak wyglądały jej ostatnie chwile... Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu ( Ostatni, niepublikowany wywiad z Korą, co mówiła o swoim zdrowiu? ). Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamoyskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc - napisała rodzina Kory na jej fanpage'u. Kamil Sipowicz odniósł się również do informacji jakoby Kora przyjęła sakrament ostatniego namaszczenia przed śmiercią: Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - napisał Sipowicz ( NIEWIARYGODNA historia miłości Kory i Kamila Sipowicza! Wiele osób chciało ich rozdzielić... Oni byli silniejsi! ). Więcej:  Zanim została piosenkarką, była... modelką! Zobacz nieznane ZDJĘCIA Kory   Kora miała 67 lat.   Zobacz także:  Kora w czerwcu pokazała swoje zdjęcie z okazji urodzin. Tak ją zapamiętamy!   Od 2013 roku chorowała na nowotwór jajników. Toczyła walkę z rakiem i trzeba przyznać, że bardzo dzielnie i to nie tylko w swoim imieniu. Głośna była jej batalia o  lek, który w Polsce nie był refundowany, a miesięczna kuracja wynosiła około 18 tysięcy...

Kora
ONS
Newsy
"Załamanie przyszło tydzień temu". Magdalena Środa o ostatnich chwilach Kory Jackowskiej
Jak wyglądały?

  Prof. Magdalena Środa opowiedziała o ostatnich dniach i chwilach Kory. Wokalistka zmarła w sobotę o 5.30 nad ranem w swoim domu w Bliżowie na Roztoczu. Prof. Środa była tam i towarzyszyła jej w ostatnich chwilach. Mówiła o tym w sobotę rano w radiu Tok FM. Odeszła naprawdę w najlepszych możliwych warunkach. W domu, wśród przyjaciół, rodziny, zwierząt, w spokoju... - mówiła Środa. ZOBACZ:  Kora przyjęła ostatnie namaszczenie? Ostry komentarz Środy! "Nie znosiła kościoła katolickiego"   Kora Jackowska chorowała od 5 lat. Walczyła z genetycznym rakiem jajników. Załamanie przyszło tydzień temu. Profesor podkreśla, że jej przyjaciółka do końca miała wolę walki, wolę życia. Do końca też interesowała się tym, co dzieje się wokół. Kamil powiedział: umarła demokracja, umarła Kora - mówiła Środa. - Kora była ikoną wolności. Była wielka, wspaniała, samodzielnie myśląca, niezwykła. Energia nie opuściła jej prawie do samego końca. Do końca była świadoma tego, co się dzieje, również w kraju.  Polecamy:  Kora napisała przed śmiercią nowe piosenki! Zostaną opublikowane? Była radosna, ciepła, ciekawa świata i absolutnie wybitna - podkreśla Środa. Przeczytaj też:  To było piękne pożegnanie Kory! W kościele oddano jej hołd   Prof. Magdalena Środa towarzyszyła w ostatnich chwilach Kory Jackowskiej:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik