Minął ponad tydzień od śmierci Kory Jackowskiej. Gwiazda zmarła w poprzednią sobotę o godzinie 5.30 w swoim domu na Roztoczu. Kora zostanie pochowana dziś, tj. w środę 8 sierpnia w Warszawie. O szczegółach pogrzebu poinformowali najbliżsi zmarłej w sobotę wokalistki zespołu "Maanam" za pomocą jej fanpage'a na Facebooku.

Reklama

Zobacz też: OSTATNIE CHWILE KORY: "Nie było już kontaktu, ale musiała nas słyszeć" Przyjaciółka wspomina ostatnie chwile Kory

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.

Kamil Sipowicz, Rodzina, Katarzyna Litwin

- napisali najbliżsi na oficjalnym koncie gwiazdy na Facebooku.

Więcej: Piękny hołd dla Kory na Męskim Graniu! Zobaczcie niesamowite wykonanie „Szarych miraży”

Kora zmarła w wieku 67 lat

Kora zmarła w wieku 67 lat, w sobotę rano. O swojej chorobie gwiazda poinformowała w 2014 roku. Walczyła z genetycznym rakiem jajników. Mniej pojawiała się w mediach, przestała koncertować. Wszyscy słyszeliśmy o jej walce o refundację bardzo drogiego leku. Walczyła nie tylko o swoje zdrowie, ale też pomoc wielu innym chorym.

Ostatnie lata spędzała w swoim pięknym domu na Roztoczu. Tam też zmarła...

Prof. Środa była tam i towarzyszyła jej w ostatnich chwilach. Mówiła o tym w sobotę rano w radiu Tok FM.

Odeszła naprawdę w najlepszych możliwych warunkach. W domu, wśród przyjaciół, rodziny, zwierząt, w spokoju... Załamanie przyszło tydzień temu. - mówiła Środa.

Wszyscy zastanawiali się po śmierci Kory, czy gwiazda przyjęła sakrament namaszczenia - Kamil Sipowicz postanowił zabrać głos w tej sprawie:

Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - napisał Sipowicz (NIEWIARYGODNA historia miłości Kory i Kamila Sipowicza! Wiele osób chciało ich rozdzielić... Oni byli silniejsi!).

Więcej: Zanim została piosenkarką, była... modelką! Zobacz nieznane ZDJĘCIA Kory

Kora miała 67 lat. To jej ostatnie zdjęcie opublikowane na portalu społecznościowym.

Instagram

Reklama

Kora i jej muzyka na zawsze pozostanie w naszych sercach.

East News
Reklama
Reklama
Reklama