Dariusz Gnatowski
East News

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ze "Świata według Kiepskich". To będzie wyjątkowa uroczystość

Dariusz Gnatowski
East News

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Aktor znany z roli Boczka w serialu „Świat według Kiepskich” zmarła 20 października, a jako przyczynę śmierci gwiazdora podano zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi m.in z cukrzycą typu 2, o której otwarcie mówił. Aktor przez lata zdobył ogromna sympatię widzów, a informacja o śmierci gwiazdy "Świata według Kiepskich" wstrząsnęła nie tylko światem aktorskim, ale również jego fanami. Znana jest już data pogrzebu Dariusza Gnatowskiego. Na jakich zasadach zostanie pochowany aktor w czasie pandemii koronawirusa?

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego?

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem cała Polska została objęta czerwoną strefą, a ograniczenia pojawiły się w każdej dziedzinie życia, również podczas pogrzebów. To oznacza, że Dariusza Gnatowskiego nie będą mogli pożegnać przyjaciele i fani, a jak informuje se.pl aktor będzie pochowany w Krakowie na początku listopada podczas uroczystości rodzinnej.

Jednak wcześniej w intencji zmarłego Dariusza Gnatowskiego zostanie odprawiona msza w Bazylice Michała Archanioła w Krakowie. Taką informację na swojej stronie opublikował Teatr STU,  z którym aktor był związany: 

Msza św. w intencji zmarłego odbędzie się w Bazylice Świętego Michała Archanioła - Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie na Skałce, ul. Skałeczna 15
30 października 2020 roku o godz. 17.00 - czytamy na oficjalnej stronie scenastu.pl.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

 

Aktor przez wiele lat grał w serialu "Świat według Kiepskich".

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
East News

 

 

Więcej na temat Dariusz Gnatowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51