W niedzielne południe wybrali się na podwójną randkę w rejs po Wiśle z przystankiem na Cyplu Czerniakowskim. Była zabawa, wiatr we włosach, oraz dużo śmiechu. Okazuje się, że aktorzy: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przyjaźnią się z inną bardzo popularną parą. Chodzi o Jessicę Mercedes, która jest influencerką oraz jej chłopaka, muzyka Jakuba Karasia. Związki obu pań od dłuższego czasu budzą dużo emocji wśród fanów. Gwiazdy postanowiły zaspokoić ciekawość wielbicieli, publikując zdjęcia w objęciach ukochanych.

Reklama

Zarezerwuj nocleg w okazyjnej cenie. Wykorzystaj kod promocyjny Booking i wybierz się ze znajomymi za miasto.

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes na podwójnej randce!

Podczas rejsu motorówką po Wiśle obie pary bawiły się znakomicie i wydać było, że się dogadują. Julia przyjaźni się z Jessicą od lat (jeszcze za czasów, kiedy aktorka spotykała się z Antonim Królikowskim). Obie dziewczyny chętnie wspierają swoje pomysły biznesowe. Julia często pozuje na Instagramie w ubraniach, które wymyśla Jessica. Blogerka zaś uprawia jogę w ubraniach pomysłu Julki, a także używa kosmetyków sygnowanych jej nazwiskiem.

Jessica i Julka mogą też liczyć na siebie w trudnych chwilach. Jeszcze podczas trwania afery metkowej, Julia publikowała zdjęcia w sukience Veclaim. Jessica zaś broniła markę Wieniawy przed hejtami w sieci.

Zobacz także: Julia Wieniawa z torebką za prawie 12 tys. złotych! Ten model pokochała sama Hailey Biber!

Zobacz także

Kim jest Jakub Karaś, chłopak Jessiki Mercedes?

Jakub Karaś razem z Justyną Święs tworzy zespół The Dumplings. Kuba gra w nim na gitarze, perkusji oraz instrumentach klawiszowych. Zespół The Dumplings działa pod tą nazwą od 2013 roku. Jessica i Kuba spotykają się od dwóch lat. Blogerka, po zakończeniu czteroletniego związku z Andrzejem Skowronem, związała się z młodym muzykiem i szybko stali się niemal nierozłączni.

Jessica Mercedes i jej chłopak Jakub Karaś są parą od przynajmniej roku.

Nikodem Rozbicki również opublikował zdjęcie z podwójnej randki.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama