Nowa płyta Mariny już w sklepach! Nowa płyta Mariny już w sklepach! Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny Marina Marina  - Takin' ya rock out
Nowa płyta Mariny już w sklepach!
1/5
Nowa płyta Mariny już w sklepach!

Już jest! Na sklepowych półkach ukazał się właśnie nowy, drugi album MaRiny - „On my Way”, który promują aż trzy single - "Hiding In The Water”, „Takin’ Ya Rock Out” oraz tytułowy „On My Way”! Co MaRina mówi o tym albumie? Jakie zbiera recenzje? Dla kogo jest ta płyta? Poznajcie szczegóły! 

Zobacz: To na ten singiel czekali Lewandowska, Maffashion i Szczęsny! Marina wydała nową piosenkę! POSŁUCHAJ!

Nowa płyta MaRiny na rynku!

Od wydania ostatniego albumu MaRiny - "Hardbeat" - mija 6 lat! Dlaczego wokalistka tak długo kazała nam czekać na nową płytę? Wszystko przez chorobę - po zakończeniu trasy promującej pierwszy album, artystka została zmuszona zawiesić swoją karierę - zdiagnozowano u niej polipa na strunach głosowych. Niezbędna była operacja.

Zobacz: TYLKO U NAS! MaRina Łuczenko-Szczęsna: „Czułam, jakby to był koniec. Rozpaczałam, załamałam się’’ 

Kiedy MaRina wróciła do pełnego zdrowia, rozpoczęła pracę nad nowym albumem ze światowej sławy producentami. Ale to nie wszystko! Współkompozytorem utworu “Lay My Body Down” jest sam James Arhur, który zaśpiewał na ślubie MaRiny i Wojtka Szczęsnego. Mąż piosenkarki również miał udział w powstaniu tego krążka. Jaki? Zobaczcie na kolejnych stronach!

Zobacz: „Nie jesteśmy tacy, jakimi tabloidy usiłują nas pokazać’’. TYLKO U NAS MaRina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy zdradza szczegóły swojego małżeństwa!

2/5
Nowa płyta Mariny już w sklepach!

Wojciech Szczęsny napisał tekst do utworu "I Do"! 

Zobacz: Szczęsny napisał tekst piosenki na płytę Mariny! "Jest o takiej toksycznej miłości. Myślałem, że Marina oleje..."

Co MaRina mówi o swoim albumie?

Ten album nazwałabym taką podróżą muzyczną. „On My Way” to płyta momentami wzniosła i silna, a innym razem krucha i melancholijna, jeszcze innym razem sensualna, z elementami modern R&B przeistacza się w hause’owe brzmienia.  Jednak przeważają na niej brzmienia z gatunku electro pop. Każdy znajdzie tam coś dla siebie…” – powiedziała MaRina.

Zobacz: Oto druga piosenka z nowego albumu Mariny! Lepsza od "Takin’ Ya Rock Out"? POSŁUCHAJ!

3/5
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

Oto tracklista nowej płyty MaRiny - On My Way!

Tracklista:


1. Lay My Body Down

2. Hiding In The Water

3.Takin' Ya Rock Out

4. M.I.A.

5. SiN

6. I Do

7. Flesh And Bone

8. How Dare You

9. On My Way

10. Complete

Zobacz: Sara Boruc i Marina mają dość krytycznych komentarzy! Tłumaczą się z robienia zdjęć podczas meczu: "To momenty, które musimy uwiecznić"

5/5
Marina  - Takin' ya rock out
Więcej na temat Marina