Kilka dni temu plejada gwiazd pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu, podczas kręcenia spotu na nadchodzący sezon! Stacja odsłoniła swoje karty - na wiosnę 2021 nie zabraknie w telewizji wielkich hitów, ale i mnóstwa ciekawych nowości! Kto pojawił się na prezentacji oferty programowej Polsatu na wiosnę 2021? Zobaczcie kolorowe stylizacje gwiazd!

Reklama

Zobacz także: "Przyjaciółki" wracają! Kiedy premiera nowego sezonu serialu Polsatu? Zobaczcie zwiastun

Poczuj się jak gwiazda! Zniżkę na piękne ubrania i dodatki zapewni Ci w Orsay kod rabatowy.

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu 2021!

Serial "Przyjaciółki" reprezentowała m.in. Małgorzata Socha. W zielonej kreacji z falbaną prezentowała się, jak zawsze, bardzo stylowo!

Na więcej luzu postawiła serialowa Patrycja, czyli Joanna Liszowska!

Zobacz także
EastNews

Zaś na ognistą czerwień postawiła Anita Sokołowska. Na ramówce zabrakło czwartej z "Przyjaciółek" - Magdaleny Stużyńskiej, co nie oznacza, że nie zobaczymy jej w nadchodzącym sezonie. Wręcz przeciwnie, i w jej wątku będzie się działo!

Eksplozja kolorów! Stylizacje Ewy Wachowicz i Ani Wyszkoni (poprowadzi ona nowe wnętrzarskie show "Design Dream. Pojedynek na wnętrza") robiły wrażenie!

EastNews

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" reprezentowała gwiazda nadchodzącej edycji - Anna Maria Sieklucka, znana z filmu "365 dni". Show zostało przeniesione z soboty na piątek, na godzinę 20! Pierwszy odcinek już 5 marca!

Gwiazdy "Pierwszej miłości" - Aleksandra Zienkiewicz i Ewa Gawryluk! Wyglądały pięknie!

Na ramówce nie mogło zabraknąć również szczuplutkiej Anety Zając!

A także serialowej Sylwii, czyli Edyty Herbuś!

Serial "Gliniarze" reprezentowały Monika Miller i Laura Samojłowicz!

Nowością w ramówce Polsatu będzie serial "Komisarz Mama" z Pauliną Chruściel w roli głównej. W nowej produkcji zagra również Anna Dereszowska!

Czekacie na "Love Island 3"? My bardzo! Na ramówce pojawiła się zjawiskowa prowadząca, Karolina Gilon!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama