Antek Królikowski, Katarzyna Dąbrowska, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan na premierze "Swingersi"
East News

Plejada gwiazd na premierze filmu "Swingersi". Kto zachwycił kreacją? 

Antek Królikowski, Katarzyna Dąbrowska, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan na premierze "Swingersi"
East News

Dziś odbyła się oficjalna premiera filmu "Swingersi". Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd! Kreacje gości obfitowały we wiosenne kolory! Barbara Kurdej-Szatan postawiła na garnitur w tak intensywnym kolorze, że nie dało się przejść obok niego obojętnie. Julia Wieniawa natomiast zachwyciła lookiem, który idealnie sprawdzi się nie tylko na wieczorne wyjścia ale również wyróżni na ulicy. Czyja stylizacja wypadła najlepiej? 

Zobacz także: Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN. Rozenek, Janachowska, Kożuchowska. Kto jeszcze zaskoczył kreacją?

Gwiazdy na premierze filmu "Swingersi" 

Julia Wieniawa postawiła na połączenie supermodnej lawendy z jeansem. To idealny pomysł na look, który sprawdzi się nie tylko na wieczornym wyjściu ale również na co dzień. Młoda gwiazda zdecydowała się również na delikatny make up. 

Julia Wieniawa na premierze "Swingersi"
East News

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na premierze wraz z mężem. Rafał Szatan postawił na klasyczny elegancki garnitur, do którego dobrał modny półgolf. Aktorka natomiast postawiła na wiosenne szaleństwo. Jej kanarkowy garnitur prezentował się doskonale i był zdecydowanym hitem wieczoru wśród stylizacji. 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze "Swingersi"
East News

Antoni Królikowski pojawił się w towarzystwie swojej dziewczyny, Katarzyny Dąbrowskiej. Aktor postawił na elegancką górę, którą przełamał jeansami, a jego ukochana postawiła na zdobną sukienkę, odsłaniającą jej zgrabne nogi. 

Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska na premierze "Swingersi"
East News

Sylwia Lipka postawiła na modny w tym sezonie odblaskowy komplet. Materiał odbijający flesz to teraz hit wśród influencerek i blogerek. Milena Rostkowska-Galant postawiła na granatową stylizację z modnymi bufkami na rękawach. Dodatkowo podkreśliła swoją talię szerokim paskiem. 

Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant na premierze "Swingersi"
East News

Ilona Ostrowska postawiła na klasyczną czerń, natomiast Paulina Sykut-Jeżyna wybrała garnitur w kolorze baby pink z drobinkami brokatu. 

Ilona Ostrowska, Paulina Sykut-Jeżyna na premierze "Swingersi"
East News

Na premierze nie zabrakło również Miśka Koterskiego, który postawił na szalony garnitur w różowym kolorze. Dopełnieniem stylizacji był czarny kapelusz. Marcela Leszczak wybrała klasyczną czerń i odważny gorset przy sukience. 

Misiek Koterski, Marcela Leszczak na premierze "Swingersi"
East News

Maria Sadowska podobnie jak Paulina Sykut-Jeżyna i Barbara Kurdej-Szatan postawiła na garnitur. Jednak zdecydowała się na kolor biały, który został przełamany czarnym topem wystającym spod marynarki. 

Maria Sadowska i Artur Labanowski na premierze "Swingersi"
East News

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wybrali klasyczną elegancję. Ona się zawsze sprawdza. 

East News

Agnieszka Kawiorka pojawiła się na premierze w skórzanej kreacji, natomiast Joanna Liszowska wybrała białą tunikę, którą zestawiła z czarnymi legginsami. 

Agnieszka Kawiorska, Joanna Liszowska na premierze "Swingersi"
East News

Tomasz Oświeciński wybrał granatowy garnitur we fioletową kratę. Całość stylizacji podkreślał również fioletowy krawat. Partnerka aktora postawiła na bezpieczne kolory oraz obcisłą sukienkę, natomiast uwagę przykuwał jej głęboki dekolt. 

Tomasz Oświeciński na premierze "Swingersi"
East News

Która stylizacja przypadła Wam do gustu najbardziej? 

Zobacz także: Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22