Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton
Pippa Middleton
Instagram
1/5
Pippa Middleton
Instagram

Baby boom wciąż trwa! Zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami coraz więcej gwiazd i celebrytek decyduje się na powiększenie swojej rodziny. Teraz kolejna gwiazda spodziewa się dziecka i po raz pierwszy zostanie mamą! Ostatnio zjawiła się publicznie i pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Ciąża jest już wyraźnie zaawansowana, więc gwiazda niedługo powita swoje dziecko na świecie. Sprawdźcie, o kogo chodzi!

Zobacz: Trwa prawdziwy baby boom. Pazura, Socha, Wyka... One zostaną mamami w 2018 roku

2/5
Pippa Middleton
Instagram

To Pippa Middleton! Siostra księżnej Kate pochwaliła się sporym brzuszkiem i zachwyciła wyglądem. Ojcem dziecka Pippy jest jej mąż James Matthews. Para już nie może doczekać się narodzin swojego potomka.

Zobacz: Ciężarna Pippa Middleton na French Open z mężem! Widać już brzuszek? ZDJĘCIA

3/5
Pippa Middleton
East News

Jak pisały brytyjskie gazety, termin porodu Pippa ma przewidziany na październik 2018. Pippa w ciąży czuje się bardzo dobrze i nie unika publicznych wyjść. Niedawno pojawia się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle.  A teraz na Wimbledonie.

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

4/5
Pippa Middleton
East News

Przypominamy, że Pippa i James pobrali się w maju 2017 roku w Londynie. Na ich ślubie zjawił się książę William z Kate, a nawet książę Harry, który pojawił się bez przyszłej małżonki - Meghan Markle. Aktorka nie chciała odwracać uwagi od pary młodej, bo to byłoby jej pierwsze oficjalne wyjście u bogu księcia. Za to Pippa zjawiła się na jej ślubie z Harrym, który odbył się 19 maja na zamku Windsor. To było pierwsze oficjalne wyjście Pippy od dnia, gdy wyszło na jaw, że spodziewa się pierwszego dziecka. 

Zobacz: Siostra księżnej Kate z dnia na dzień usunęła się w cień. Co się stało z Pippą Middleton?

 

5/5
Pippa Middleton
East News
Więcej na temat zgadnij kto to?