Baby boom trwa - te gwiazdy zostaną mamami! Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk Weronika Rosati i Robert Śmiegielski Natalia Siwiec w ciąży w szpitalu Magdalena Lamparska na premierze w Och-Teatrze
Baby boom trwa - te gwiazdy zostaną mamami!
1/9
Baby boom trwa - te gwiazdy zostaną mamami!

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Dziś dowiedzieliśmy się, że w ciąży jest Weronika Rosati! To już ponoć 5. miesiąc! Ojcem dziecka jest jej partner, Robert Śmigielski. To pierwsze dziecko znanej aktorki. 

Zobacz: TYLKO U NAS! Weronika Rosati jest w ciąży! Który to miesiąc?

Która gwiazdy również zostaną mamami? Wśród nich m.in. Natalia Siwiec czy Marta Żmuda Trzebiatowska! Zobaczcie w naszej galerii inne ciężarne gwiazdy!

Zobacz również: Wiemy już dlaczego Paulina Papierska przytyła 5 kilo - jest w ciąży! Modelka pokazała brzuszek!

2/9
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Już wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko Magdaleny Boczarskiej. Gwiazda na razie nie komentuje tych doniesień, podobnie jak jej parter, Mateusz Banasiuk. Według plotek, to dopiero początek ciąży.

Zobacz: Gwiazda serialu "Druga szansa" w ciąży? Baby boom wśród gwiazd trwa!

3/9
Weronika Rosati i Robert Śmiegielski

W 5. miesiącu ciąży jest Weronika Rosati. Gwiazda zostanie mamą późną jesienią. Ojcem dziecka jest 50-letni Robert Śmigielski, znany ortopeda. Informację o ciąży aktorki potwierdza jej agentka. Serdecznie gratulujemy! 

4/9
Natalia Siwiec w ciąży w szpitalu
Instagram

Już wkrótce mamą zostanie również Natalia Siwiec! Gwiazda poznała już płeć dziecka - będzie to córeczka. Mówi się, że dziewczyna otrzyma tradycyjne imię - Helenka. Przyszła mama unika medialnych imprez, nie chce również epatować brzuszkiem. Chce w spokoju przejść czas ciąży. 

5/9
Magdalena Lamparska na premierze w Och-Teatrze

Magdalena Lamparska jest na początku szóstego miesiąca ciąży! Wraz z partnerem, Barkiem Osumkiem, dziennikarzem i blogerem podróżniczym, oczekują na przyjście maleństwa. Na razie jego płeć nie jest znana. Aktorka urodzi jesienią. Na razie gwiazda odpoczywa od pracy i podróżuje po Stanach Zjednoczonych! 

6/9
Izabela Zwierzyńska z mężem, ogłosiła, że jest w ciąży

Izabela Zwierzyńska, gwiazda "Barw Szczęścia" już jesienią zostanie mamą synka! Wraz z mężem, Stanisławem Gliniewiczem, wybrała dla niego imię Franciszek. Aktorka od dawna marzyła, żeby zostać mamą. Nie zwalnia jednak tempa w pracy:

Cały czas sporo pracuję, gram jeszcze spektakle dyplomowe w Akademii Teatralnej, często jestem na planie "Barw szczęścia", a w Teatrze Capitol "Hawaje" z moim udziałem grane będą jeszcze pewnie do czerwca, na początku maja byłam w Londynie by przystąpić do egzaminów w Royal Academy of Dramatic Art na intensywne aktorskie studia magisterskie, co było sporym wyzwaniem, w szczególności fizycznym, ale cieszę się, że nawet w tym szczególnym stanie podjęłam wyzwanie i dałam radę! W moim życiu zawsze było intensywnie, sporo się działo, teraz także czeka na mnie napisanie i obrona pracy magisterskiej na AT. Jednak od lipca planuję zwolnić tempo, jak radzą koleżanki i moja Pani Doktor. - mówiła. 

 

7/9
Magdalena Waligórska pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Magdalena Waligórska lada dzień urodzi synka! Chłopiec otrzyma imię Piotr. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy "Rancza", Mateusz Lisiecki-Waligórski, który również jest aktorem. Dlaczego zdecydowali się na takie imię?

To było imię, które podobało się nam od początku. Ma w sobie prostotę, szlachetność i mnóstwo możliwości odmiany – zdradziła w rozmowie z "Party" aktorka.

8/9
Maja Bohosiewicz i jej partner Tomasz Kwaśniewski w centrum handlowym

Maja Bohosiewicz już niedługo, po raz drugi, zostanie mamą! Jej synek, Zachary, będzie miał... siostrzyczkę! 

Zobacz: Maja Bohosiewicz zdradziła płeć drugiego dziecka! My już wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka!

Tatą będzie partner gwiazdy, Tomasz Kwaśniewski. Para nie może doczekać się przyjścia na świat córeczki! 

9/9
Paulina Papierska jest w ciąży
Instagram

O Paulinie Papierskiej było głośno kilka lat temu, kiedy wygrała pierwszą polską edycję "Top Model". Niedawno gwiazda show pochwaliła się zdjęciem i poinformowała, że przytyła 5 kilogramów. Później okazało się, że Papierska jest w ciąży! Serdecznie gratulujemy!