Pippa Middleton w ciąży na French Open
East News
1/5
Pippa Middleton w ciąży na French Open
East News

Pippa Middleton jest w ciąży! Siostra księżnej Kate i jej mąż James Matthews spodziewają się pierwszego dziecka. Jak pisały brytyjskie gazety, termin porodu Pippa ma przewidziany na październik 2018. Pippa w ciąży czuje się bardzo dobrze i nie unika publicznych wyjść. Niedawno pojawia się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Teraz wybrała się z mężem do Paryża na French Open. Jak wyglądała w drodze na korty? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

ZOBACZ: Kelnerki, modelki, a nawet... Pippa Middleton! Z kim spotykał się książę Harry przed Meghan Markle?

2/5
Pippa Middleton w ciąży na French Open
East News

Przypominamy, że Pippa i James pobrali się w maju 2017 roku w Londynie. Na ich ślubie zjawił się książę William z Kate, a nawet książę Harry, który pojawił się bez przyszłej małżonki - Meghan Markle. Aktorka nie chciała odwracać uwagi od pary młodej, bo to byłoby jej pierwsze oficjalne wyjście u bogu księcia. Za to Pippa zjawiła się na jej ślubie z Harrym, który odbył się 19 maja na zamku Windsor. To było pierwsze oficjalne wyjście Pippy od dnia, gdy wyszło na jaw, że spodziewa się pierwszego dziecka. 

ZOBACZ: Ciężarna Pippa Middleton na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Zobacz ZDJĘCIA

3/5
Pippa Middleton w ciąży na French Open
East News

Ostatnie miesiące dla Pippy i jej męża nie były łatwe - tuż przed porodem księżnej Kate i ślubem księcia Harry'ego wybuchł skandal z udziałem teścia Pippy Middleton. Jaki? Co się stało?

4/5
Ciężarna Pippa Middleton
East News

David Matthews, ojciec Jamesa Matthewsa, który poślubił siostrę księżnej Cambridge Pippę Middleton, został oskarżony we Francji o gwałt na nieletniej - podawały zagraniczne media. 

Rzecznik rodziny Matthews w rozmowie z "The Daily Telegraph" powiedział, że David Matthews "zdecydowanie zaprzecza tym nieprawdziwym i skandalicznym oskarżeniom". Pippa do dziś nie skomentowała całej sprawy.

5/5
Ciężarna Pippa Middleton
East News

Ciężkie chwile para ma już za sobą, teraz cieszą się tym, że pod koniec roku zostaną rodzicami. Para podróżuje też po Europie - ostatnio pojawili się w Paryżu na French Open.

Więcej na temat Pippa Middleton