Komentarz na temat afery z Piotrem Żyłą i jego żoną Piotr Żyła z żoną, Justyną Justyna Żyła, Piotr Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła
Komentarz na temat afery z Piotrem Żyłą i jego żoną
Czy Żyła powinien zabrać głos?
1/5
Komentarz na temat afery z Piotrem Żyłą i jego żoną

 

Justyna Żyła, żona Piotra, w miniony weekend umieściła w sieci szokujące wpisy na temat rozstania ze skoczkiem, informując, że ma on kochankę, o której powiedział jej tuż przed świętami Bożego Narodzenia, a także nie interesuje się dziećmi. Emocjonalne posty Justyny odbiły się szerokich echem, także w świecie sportu. Co ciekawe, sam skoczek nadal milczy - nie opublikował żadnego oświadczenia, nie odniósł się do poważnych oskarżeń żony. Jednak na jego Facebooku rozgorzała się wielka afera i dyskusja, czy na podstawie wpisów Justyny można oceniać Piotra.

 

Jedni go bardzo bronią, tłumacząc, że nikt nie powinien komentować jego życia prywatnego, inni - wręcz na odwrót - nie zostawiają na nim suchej nitki. Zobaczcie mocne wpisy pod adresem Piotra Żyły.

 

Zobacz: "Uprzejmie poinformował, że ma kochankę." Dramatyczny wpis Justyny Żyły!

 

Jak myślicie, czy odniesie się do słów żony? 

 

Zobacz także: Piotr Żyła rozwiedzie się z Justyną?! "W ogóle nie potrafili się dogadać"

 

Zobacz: Kim są żony i dziewczyny polskich skoczków Kota, Stocha, Żyły

 

Więcej: Wpadka z żoną Kamila Stocha na Balu Mistrzów Sportu! Na pewno to zauważyliście!

2/5
Piotr Żyła z żoną, Justyną

 

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już kilka dni temu. Justyna postanowiła się do nich odnieść, publikując w sieci emocjonalne wpisy na temat rozstania z Piotrem, który poinformował ją, że ma kochankę. Partnerka skoczka twierdzi, że wyrzuciła go z domu:

 

Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła, cytowana przez serwis Plotek.pl.

 

Wpisy z Instagrama Justyny szybko zniknęły. Potem wytłumaczyła, że to wszystko przez emocje:

 

Wczoraj po raz kolejny nie tylko okłamał mnie, ale i nasze dzieci. I to zaważyło na moim wpisie, który potem usunęłam na prośbę bliskich mi osób. Wiem, że nie było to z mojej strony profesjonalne i że brudów rodzinnych nie pierze w ten sposób [...] Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery. [...] Już nie chodzi tylko o to, jak mnie potraktował, ale też o nasze dzieci - nie wiem, czy zasługują na to, żeby on był ich ojcem. Chciałam po prostu, żeby wiedział, jaką krzywdę zrobił dzieciom - mówiła w rozmowie z WP Kobieta. 

 

Piotr Żyła konsekwentnie milczy, w przeciwieństwie od jego fanów oraz hejterów, którzy na Facebooku dyskutują na temat afery. Co piszą?

 

Zobacz także: Justyna Żyła opublikowała kolejny poruszający wpis. "Moje dzieci nie będą płakać przez człowieka, który jest ich ojcem"

 

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

 

Piotr Żyła wiele stracił w oczach kibiców. Niektórzy piszą wprost, że jego słabsza forma na Igrzyskach wynikała z problemów w życiu prywatnym. Kolejni ostro oceniają jego zachowanie, twierdząc, że już nie odzyska sympatii kibiców.

 

Są też jednak głosy, że nie powinno komentować się tej sprawy i że warto poczekać na jego głos.A co Wy o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Rozwód i co dalej. Nowy związek po rozwodzie

 

Jedni bronią, inni krytykują Piotra Żyłę
Facebook
Facebook

 

Jedni bronią, inni krytykują Piotra Żyłę
Facebook
Facebook

 

Jedni bronią, inni krytykują Piotra Żyłę
Facebook
Facebook

5/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Więcej na temat Piotr Żyła