Piotr Żyła, Justyna Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Piotr Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Co powiedział skoczek?
1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

 

Rok temu wyszły na jaw rodzinne problemy Piotra Żyły i jego żony Justyny. Nikt wtedy się nie spodziewał, że para ma tak poważny kryzys, który kilka miesięcy później zakończy się rozwodem. Tak właśnie się stało, ale zanim Piotr i Justyna ostatecznie zakończyli swoje małżeństwo, przez kilka miesięcy wszyscy byliśmy świadkami ich medialnej wojny. Teraz Piotr Żyła pierwszy raz od dawna skomentował swoje problemy rodzinne. Nigdy nie zgadniecie, co powiedział. Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Piękny gest Piotra Żyły. Skoczek podczas zawodów uczci Pawła Adamowicza

2/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

 

Piotr Żyła rzadko komentował swoje kłopoty małżeńskie. Jego wypowiedzi mogliśmy przeczytać jedynie na początku instagramowej wojny z żoną Justyną, gdy wydał oświadczenie. Później wystąpił w programie "Uwaga!" i zamilkł na kilka miesięcy, w przeciwieństwie do swojej jeszcze wtedy żony Justyny.

 

Zobacz: Piotr Żyła PIERWSZY RAZ zabrał głos ws. rozstania z żoną! "To Justyna poinformowała mnie, że ma partnera"

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

 

Niedawno Piotr i Justyna zakończyli swoje małżeństwo, a teraz skoczek pierwszy raz odpowiedział na pytanie, dotyczące jego kłopotów rodzinnych. Co powiedział?

 

Zobacz: Piotr Żyła chciał ratować małżeństwo z Justyną! "Próbowaliśmy terapii małżeńskiej" Powiedział wprost, czy do niej wróci!

4/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

 

Dziennikarz "Super Expressu" zapytał Piotra Żyłę, czy "osiągnął już wewnętrzną równowagę po przykrych doświadczeniach rodzinnych?". Odpowiedź skoczka zaskakuje!

 

Kurde, ale śniegu nasypało tu dużo! - powiedział Piotr i odwrócił się na pięcie!

 

Zobacz: "Podjąłem decyzję o rozwodzie"! Piotr Żyła zdradził kulisy rozstania z żoną! Chce do niego wrócić? 

5/5
Piotr Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle
East News
Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła