Piotr Żyła w czapce z daszkiem
Instagram
Newsy

Piotr Żyła buduje dom. Szykuje się awantura? "Uważaj, bo byłej się spodoba"

Pomiędzy ex małżonkami szykuje się kolejny konflikt? Fani nie mają wątpliwości. Jak Justyna Żyła zareagowała na najnowsze zdjęcie Piotra Żyły?

Wygląda na to, że w życiu Piotra Żyły zachodzą poważne zmiany, bo słynny skoczek narciarski właśnie pochwalić się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z budowy domu! Jak się okazuje, cztery kąty sportowca stanęły w malowniczym Ustroniu, a jeżeli wierzyć doniesieniom mediów, ma on zamieszkać w nim ze swoją młodszą partnerką, gwiazdą "19+" - Marceliną Ziętek. Choć fani Piotra Żyły nie kryli w komentarzach zachwytów, wielu zwróciło uwagę, że nowy dom może być kolejnym powodem do kłótni pomiędzy nim a jego byłą żoną, Justyną Żyłą.

Znacie Marikę Jóźwiak od Szelągowskiej? Ma piękniejsze mieszkanie od samej Doroty! Sypialnia to nasze marzenie

Piotr Żyła buduje dom dla siebie i Marceliny Ziętek?

Piotr Żyła od dłuższego czasu układa sobie życie przy boku swojej nowej partnerki, 23-letniej Marceliny Ziętek, i choć para stroni on wyznawania swoich uczuć na forum publicznym, a także nie obnosi się wspólnymi, romantycznymi zdjęciami, wszystko wskazuje na to, że ich związek jest naprawdę poważny. Mimo że była żona skoczka, Justyna Żyła, również odnalazła miłość i szczęście w ramionach innego mężczyzny, nie zakończyło to trwającego od dawna konfliktu pomiędzy nią, a Piotrem Żyłą. Kobieta co jakiś czas za pomocą mediów społecznościowych wbija mu kolejne szpile i przestawia w roli ojca o nie najlepszej reputacji. Ostatnio kością niezgody pomiędzy ex małżonkami był samochód, którego Piotr Żyła miał ją pozbawić. Czy widok nowego domu wywoła w Justynie Żyle kolejne skrajne emocje? Fani skoczka narciarskiego nie mają co do tego wątpliwości.

- Uważaj bo byłej się spodoba 

-❤️  Powodzenia❤️  i wreszcie spokoju od ex. z szacunkiem do ojca swoich dzieci

- Uuuu to się Justysia znowu zdenerwuje

- Ciekawe, co na to Justysia

Komentarze internautów wywołały prawdziwe ożywienie i zagorzałą dyskusję pod najnowszym zdjęciem Piotra Żyły. Co na to Justyna Żyła? Póki co kobieta nie skomentowała całej sytuacji, natomiast w rozmowie z "Party" wypowiedziała się o rzekomych planach dotyczących ślubu jej byłego męża z jego nową partnerką:

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało. 

Sądzicie, że Justyna Żyła faktycznie nie odniesie się do nowego domu Piotra Żyły?

Zobacz także: Justyna Żyła zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu. Piotr Żyła nie będzie zadowolony?

Piotr Żyła pochwalił się kolejnym, ważnym momentem ze swojego życia. Jak sam przyznał, jeszcze chwila i dom będzie gotowy!

 

Piotr Żyła na budowie
Instagram

Sądzicie, że doprowadzi do to kolejnego konfliktu pomiędzy nim a Justyną Żyłą?

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie potrafią dojść do porozumienia?

Zobacz także
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Jednak ślub? Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podjęli już ważną decyzję o wspólnej przyszłości? 

Piotr Żyła uśmiecha się do zdjęcia

Piotr Żyła chwali się nowym autem, fani dogryzają: "A Justyna musi sanki ciągnąć"

 

Justyna Żyła i Piotr Żyła
East News
Newsy
Justyna Żyła znowu uderza w Piotra Żyłą i Marcelinę Ziętek! Tym razem przeszła samą siebie?
Konflikt pomiędzy Justyną Żyłą a Piotrem Żyłą wciąż trwa. Teraz była żona skoczka narciarskiego skomentowała zachowanie swojego byłego męża i jego nowej partnerki. Padły bardzo ostre słowa.

W ostatnich tygodniach internauci byli świadkami powrotu konfliktu pomiędzy Justyną Żyłą  a Piotrem Żyłą , który od czasu uch rozwodu, z życia prywatnego przeniósł się do mediów społecznościowych. Tym razem była żona słynnego skoczka narciarskiego poszła o krok dalej, i w mocnych słowach ponownie uderzyła w sportowca oraz jego partnerkę Marcelinę Ziętek, i to na łamach jednego z portali! Tym razem przeszła samą siebie? Justyna Żyła nie odpuszcza Piotrowi Żyle i Marcelinie Ziętek W ubiegłym tygodniu o Piotrze Żyle i Justynie Żyle ponownie zrobiło się głośno, a to za sprawą kolejnej afery z ich życia prywatnego, którą kobieta postanowiła nagłośnić za pomocą Instagrama. Była żona skoczka zdradziła, że ten odebrał jej samochód przez co nie ma jak wozić swojej córki na lekcje, przy czym poruszyła temat auta Marceliny Ziętek, a także zostawiła wymowny komentarz, pod postem jednego z dziennikarzy , sugerując, by przy zachwalaniu sportowca, nie zapomniał o samochodzie dla Karoliny. Jak się okazało, wyznanie rozpoczęło prawdziwą aferę, a internauci zaczęli atakować nową partnerkę Piotra Żyły. To jednak nie koniec, bo w Dniu Babci na swoim InstaStory Justyna Żyła skomentowała swoją byłą teściową, sugerując, że nie może na nią liczyć. Choć relacja szybko została usunięta, obserwatorzy nie przestali zadawać pytań, co takiego wydarzyło się tym razem. Justyna Żyła niechętnie komentowała ten incydent, jednak na łamach "Pudelka" postanowiła ponownie uderzyć w swojego ex małżonka i jego dziewczynę, komentując spory, do których ostatnio doszło pomiędzy całą trójką. To świadczy o tym, jakimi są ludźmi - zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego -...

Marcelina Ziętek w skąpym bikini o krok od wpadki
Damian Klamka/East News, @marceepan
Newsy
Marcelina Ziętek o krok od wpadki! Dziewczyna Piotra Żyły w skąpym stroju kąpielowym
Marcelina Ziętek pozuje w bikini, które nie pozostawia wiele wyobraźni... To zdjęcie zdecydowanie podgrzało atmosferę

Marcelina Ziętek nie pozostawiła zbyt wiele wyobraźni, publikując swoje wakacyjne zdjęcie. Dziewczyna Piotra Żyły pozuje w bardzo skąpym bikini, które niewiele zasłania. Pod postem pojawiła się lawina komplementów na temat figury młodej aktorki. Koniecznie musicie zobaczyć to zdjęcie.  Zobacz także:  Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wypoczywają nad jeziorem. Para pochwaliła się kolejnym wspólnym zdjęciem Marcelina Ziętek w skąpym stroju kąpielowym Marcelina Ziętek odkąd  pierwszy raz pokazała zdjęcie z Piotrem Żyłą , coraz śmielej chwali się wspólnie spędzanym czasem. Młoda gwiazda "19+" ostatnio zdecydowała się nawet towarzyszyć skoczkowi podczas zawodów w Wiśle. Kibicującą Piotrowi Żyle Marcelinę Ziętek przyłapali paparazzi obecni na sportowym wydarzeniu. Nierzadko o nowej ukochanej skoczka głośno jest za sprawą konfliktu z jego byłą żoną, Justyną Żyłą. Niedawno pomiędzy paniami wywiązała się publiczna awantura spowodowanym faktem, że Justyna Żyła dostała dokładnie takiego samego psa, jakim opiekuje się Marcelina.  Zobacz także:  Marcelina Ziętek z płaczem atakuje Justynę Żyłę. Była żona wmieszała w to córkę i psa od... Piotra Żyły! Marcelina Ziętek jest także bardzo aktywna w sieci a na jej profilu możemy znaleźć całkiem sporo zmysłowych zdjęć. Ukochana Piotra Żyły doskonale wie, jak wyeksponować swoją kobiecość. Nierzadko autorem zmysłowych zdjęć Marceliny jest sam skoczek. Tym razem piękna aktorka pokazała jak spędza upalne wakacyjne dni. Opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bardzo kobiecym bikini w pastelowym kolorze w białe groszki. Trudno jednak nie zwrócić uwagi na wyjątkową skąpą górę od stroju. Nosząc taki krój, nie trudno o wpadkę! Jednak Marcelina Ziętek zdaje się tym nie przejmować i...

Justyna Żyła i Piotr Żyła
justynazyla/Instagram, Lukasz Kalinowski/East News
Newsy
Justyna Żyła pokazała zdjęcia z Piotrem Żyłą i dziećmi. Fani pytają: "Czy on za tym nie tęskni?"
Justyna Żyła wraca wspomnieniami przy okazji urodzin swojej córki. Na zdjęciach, które pokazała pojawił się uśmiechnięty Piotr Żyła...

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się w atmosferze skandalu, wzajemnych roszczeń i ogromnych emocji. Przez długi czas byli partnerzy nie darzyli się najlepszymi uczuciami i co chwilę dogryzali sobie publicznie. Nagle waśnie i wzajemne oskarżenia ustały, a Justyna Żyła zdecydowanie złagodniała wobec byłego męża. Ostatnie zdjęcia dały dużo do myślenia fanom. Po raz kolejny była żona Piotra Żyły pokazała rozczulające momenty z rodzinnego życia... Justyna Żyła świętuje urodziny córki. Zdjęcia rodzinne rozczuliły fanów Justyna Żyła i Piotr Żyła podjęli decyzję o rozwodzie w 2018 roku. Małżeństwo rozstało się w bardzo napiętej atmosferze. Justyna Żyła nie kryła ogromnego żalu do byłego męża. Jej Instagram wypełniały wrzucone w emocjach nagrania z najbardziej prywatnych momentów. Była żona skoczka pokazała, jak Piotr Żyła wyprowadza się z domu czy ujawniła szczegóły rozstania . Kiedy wydawało się, że sprawa jest już zakończona, a byłe małżeństwo jakoś się dogadało, kłótnie znów wróciły na tapet.  Tym razem Justyna Żyła była bezwzględna i kategoryczna co do swoich opinii na temat partnerki Piotra Żyły, Marceliny Ziętek. W sieci pojawiały się wpisy krytykujące zachowanie Piotra Żyły i jego "złamane obietnice". Marcelina Ziętek zareagowała nawet na krzywdzące ją treści i podała sprawę do sądu. Kolejnym powodem kłótni obu pań był pies, którego Piotr Żyła podarował córce. Jakiś czas temu jednak wzajemne oskarżenia ucichły, a Justyna Żyła zaczęła wspominać o byłym mężu w bardzo ciepłych słowach. Zobacz także:  Piotr Żyła spędził urodziny z Justyną Żyłą i dziećmi? Zastanawiający komentarz byłej żony Fani wspierają bardzo Justynę Żyłę, która w ostatnich miesiącach pogodziła się z byłym mężem i...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik