Piotr Fronczewski w programie "Dzień Dobry TVN"
East News

Piotr Fronczewski miał atak serca! Aktor walczył o zdrowie w szpitalu

Piotr Fronczewski w programie "Dzień Dobry TVN"
East News

Piotr Fronczewski miał poważne problemy ze zdrowiem! Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów rok temu przeszedł atak serca i trafił do szpitala. Dopiero po kilku miesiącach zdecydował się opowiedzieć o tamtych wydarzeniach. Piotr Fronczewski w rozmowie z Michałem Figurskim w audycji w Radiu Zet opowiedział o dramatycznej walce o swoje zdrowie! Wstrząsająca relacja aktora...

Piotr Fronczewski miał atak serca!

Rok temu w mediach pojawiły się pierwsze niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Piotra Fronczewskiego. Aktor trafił do szpitala, ale jego bliscy nie zdradzali, co dokładnie mu dolega. Dopiero po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń Piotr Fronczewski przyznał, że miał atak serca. Co więcej, aktor w rozmowie z Michałem Figurskim przyznał, że już od dawna miał problemy z sercem.

Jestem człowiekiem arytmicznym. Od dłuższego czasu mi to towarzyszy, do tego pojawiły się napadowe migotania przedsionków, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić - przyznał na antenie Radia Zet. 

Piotr Fronczewski nie ukrywał jednak, że choć był przyzwyczajony do swoich problemów ze zdrowiem, to kiedy doznał ataku serca, był po prostu przerażony.

Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony. Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami. Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę... - opisywał aktor.

Ostatecznie aktor sam pojechał do szpitala! 

Postanowiłem jechać, jechałem tak, jak się dało – po trawniku, po torach tramwajowych na moją ulubioną Hożą na oddział kardiologiczny. Tam stwierdzono to, co trzeba było stwierdzić. Czekałem na reakcję farmakologiczną, ale nie nastąpiła, więc trzeba było mnie trzepnąć i zastosować kardiowersję – usypiają cię, nie zdążysz mieć snu, budzisz się i wszystko ci normalnie stuka, puka- wspominał na antenie Radia Zet. 

Teraz Piotr Fronczewski czuje się dobrze i - jak sam przyznaje - jest "naprawiony". A my życzymy aktorowi dużo zdrowia!

Piotr Fronczewski walczył o zdrowie w szpitalu

Piot Fronczewski na konferencji prasowej z aktorami serialu "W rytmie serca"
East News

 

Więcej na temat Piotr Fronczewski
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08