Kogel Mogel 3 Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel" Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum
1/5
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum

 

Już wiosną ruszają zdjęcia do trzeciej części kultowego "Kogla Mogla". Kto zagra w wielkim hicie sprzed lat? Wciąż nie znamy pełnej listy aktorów, którzy wystąpią w filmie, do którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska. Ostatnio pojawiły się plotki, że w "Koglu Moglu" zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, jednak aktorka w rozmowie z nami zdementowała medialne doniesienia. Teraz sama Ilona Łepkowska zdradziła, jaka dość nietypowa "gwiazda" weźmie udział w zdjęciach do trzeciej części hitu! 

Co powiedziała scenarzystka "Kogla Mogla"? Komentarz Ilony Łepkowskiej na następnej stronie. 

 

Zobacz także: "No przecież dla przyjemności nikt nie pije, tylko jak mus", kto tak powiedział? Quiz z filmu "Kogel Mogel"!

2/5
Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel
Instagram

 

Okazuje się, że w "Koglu Moglu" pojawi się Shakira... czyli piesek Ewy Kasprzyk!  Ilona Łepkowska w  rozmowie z Faktem przyznała, że czworonożny przyjaciel będzie towarzyszył aktorce, która po latach znów wcieli się w postać Barbary Wolańskiej.

Wersja „Kogla-Mogla”, którą mam przygotowaną w tej chwili zakłada, że na planie faktycznie pojawi się Shakira. Piesek pani Ewy także w filmie będzie jej pupilem - zdradziła w rozmowie z Faktem. 

Jesteście zaskoczeni? Zobaczcie, co jeszcze powiedziała scenarzystka filmu! 

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska zdradziła, co wydarzy się w trzeciej części kultowego "Kogla-mogla"! Zapowiada się hit?

3/5
Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel
Instagram

 

Scenarzystka Kogla Mogla jest pewna, że Shakira świetnie poradzi sobie na planie filmu.  

Marzenie pani Ewy zostanie spełnione. Ale ona sama mnie o to nie prosiła, ja to wymyśliłam. Widziałam, że pani Ewa chodzi ze swoim psem w różne miejsca i że on już nawet występował więc jest oswojony z kamerami - zdradziła Ilona Łepkowska. 

 

Zobacz także: ZDJĘCIA FRYZUR TEGO SZCZENIAKA PODBIJAJĄ INTERNET!

4/5
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
East News

Przypominamy, że zdjęcia do trzeciej części filmu mają ruszyć już wiosną. Czekacie na "Kogel Mogel 3"? 

5/5
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
East News