książę George
East News
Ale słodziak!
1/5
książę George
East News

 

4-letni książę George rozpoczął naukę w szkole! Pierworodny syn księcia William i księżnej Kate właśnie stał się uczniem "zerówki" w prywatnej szkole podstawowej Thomas's Battersea na południu Londynu. To najlepsza prywatna szkoła w Wielkiej Brytanii, gdzie nauka kosztuje w przeliczeniu około 30 tysięcy złotych za semestr.

Pierwszy dzień w szkole księcia George'a nie był jednak przez to mniej stresujący niż w przypadku innych dzieci. Przeciwnie, czterolatek wyglądał na mocno przejętego i... nieszczególnie radosnego. ;) Na szczęście towarzyszył mu wspierający ojciec, książę William. Czy była z nimi również ciężarna księżna Kate?

 

Zobacz też: Książę William po raz PIERWSZY skomentował trzecią ciążę Kate! Jak się czuje księżna?

 

Zobacz na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Oni robią to po swojemu, wbrew zasadom brytyjskiego dworu. Tak księżna Kate i książę William wychowują swoje dzieci!

2/5
książę William, książę George
East News

 

Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Oficjalna informacja o ciąży pojawiła się zaledwie kilka dni temu. Pałac Kensington opublikował specjalne oświadczenie w tej sprawie. Napisano w nim m.in. o tym, że księżna Cambrigde, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż, cierpi na wyjątkowo dokuczliwe poranne mdłości. Z tego powodu odwołała wszystkie swoje oficjalne wizyty. Czy z okazji pierwszego dnia w szkole księcia George'a zrobiła wyjątek? Dowiesz się z kolejnej strony! Mamy wideo z tego wyjątkowego dnia!

 

Zobacz też: Co kupić na wyprawkę dla 5 i 6 latków w przedszkolu? Artykuły papiernicze, do higieny osobistej i ubrania na zmianę

3/5
książę William, książę George
East News

 

Niestety, księżna Kate z powodu złego samopoczucia musiała zostać w domu. Księciu George'owi towarzyszył jednak książę William, który wspierał syna, jak mógł. Obu panów powitała dyrektor szkoły, która starała się ośmielić małego księcia, by nieco ułatwić mu ten trudny dzień. Chyba się udało! ;) Zobaczcie wideo!

 

 

Polecamy: Mdłości w ciąży – przyczyny biologiczne, psychiczne, chorobowe

4/5
książę William, książę George
East News

Książę Geroge ubrany był w mundurek szkolny i wyglądał bardzo elegancko, ale też słodko!

5/5
książę George
East News

Księciu George'owi życzymy samych sukcesów w szkole!