Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News
1/5
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

Księżna Kate jest w ciąży i spodziewa się trzeciego dziecka. Niestety, wbrew pozorom nie jest to dla niej szczęśliwy okres. Okazuje się bowiem, że żona księcia Williama cierpi na bardzo rzadką chorobę. Co dolega księżnej i jak objawia się jej choroba? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: To już oficjalne! Księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka

2/5
księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Zapewne każdy, kto choć trochę interesuje się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, zauważył, że dla księżnej Kate każda ciąża jest niemałym utrapieniem. Księżna Kate zawsze trafia do szpitala - tak było w przypadku ciąży z księciem Georgem oraz Charlotte. Tak było i tym razem! Dlaczego?

 

Zobacz: Księżna Kate trafiła do szpitala! Jest w trzeciej ciąży? Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

3/5
księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Okazuje się, że księżna Kate cierpi na Hypermesis Gravidarum, czyli tzw. Niepowściągliwe Wymioty Ciężarnych. Co to za choroba? Przeczytajcie na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Oto jedna rzecz, którą księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyślicie się o co chodzi...

4/5
księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Hypermesis Gravidarum, czyli tzw. Niepowściągliwe Wymioty Ciężarnych, objawia się uciążliwymi wymiotami, które nie ustępują tak jak poranne, tylko trwają cały czas. Ta choroba dotyka tylko 2 proc. ciężarnych kobiet i jest bardzo niebezpieczna. Czym grozi? Przeczytaj na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Wielbiciele kierowali w jej stronę komplementy, ale księżna Kate miała na nie doskonałą odpowiedź 

5/5
księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Niepowściągliwe Wymioty Ciężarnych grożą odwodnieniem i niedokrwistością. Kobieta, która cierpi na tę przypadłość bardzo cierpi i często musi być hospitalizowana. Choroba zagraża także dziecku! Księżna Kate musi wiec być pod stałą opieką lekarzy i musi bardzo uważać na dietę. 

 

Zobacz: Książę William po raz PIERWSZY skomentował trzecią ciążę Kate! Jak się czuje księżna?