Meghan Markle i książę Harry
East News
1/7
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Trwają prace na filmem o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle. "Harry and Meghan: The Royal Love Story", bo taki tytuł nosi produkcja, będzie ma mieć swoją premierę jeszcze przed planowanym na 19 maja ślubem 33-letniego brytyjskiego księcia z 36-letnią amerykańską aktorką. Do internetu właśnie trafiły pierwsze zdjęcia z planu! Widać na nich odtwórców głównych ról: Parisę Fitz-Henley i Murraya Frasera, którzy wcieli się w główne role. Trzeba przyznać, że dobrano ich idealnie. Wyglądają niemal identycznie jak słynni narzeczeni! 

 

Zobacz też: Powstanie film o księciu Harrym i Meghan Markle! Szykuje się królewskie love story! Kto zagra główne role?

 

Co więcej, okazuje się, że w filmie nie zabraknie nawet scen... łóżkowych! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach.

 

Polecamy: Powstaje film o Meghan Markle, który ujawni mroczne sekrety jej rodziny. Czy zaszkodzi jej związkowi z Harrym?

2/7
Murray Fraser
East News

 

W rolę księcia Harry'ego wcielił się brytyjski aktor Murray Fraser. Szerszej publiczności dał się poznać m.in. z ról w miniserialach "The Loch" i "Victoria". Ma rude włosy i nosi brodę. Swoim wyglądem bardzo przypomina księcia Harry'ego. 

3/7
Parisa Fitz-Henley
East News

 

Narzeczoną księcia Harry'ego zagra pochodząca z Jamajki aktorka Parisa Fitz-Henley. Do tej pory można było ją oglądać m.in. w serialach Neflixa "Jessica Jones" oraz "Luke Cage". Zdaniem wielu, aktorka jest uderzająco podobna do Meghan Markle. Kilka dni temu na Instagramie jamajskiej gwiazdy pojawiło się selfie z planu zdjęciowego filmu "Harry & Meghan: The Royal Love Story", na którym widzimy filmowego księcia Harry'ego i jego narzeczoną w... łóżku! ;)

 

Parisa Fitz-Henley
Instagram/Parisa Fitz-Henley
Instagram/Parisa Fitz-Henley

4/7
Murray Fraser
East News

 

Data premiery filmu o księciu Harrym i Meghan Markle nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej "Harry & Meghan: The Royal Love Story" zobaczymy tuż przed ślubem pary. Dokładnie tak było w przypadku filmu o związku księcia Williama i Kate Middleton. Film "William & Kate" został pokazany w 2011 roku 11 dni przed ślubem pary.

5/7
Murray Fraser
East News

Film "Harry and Meghan: The Royal Love Story" produkuje stacja "Lifetime".  Reżyserką została Menhaj Huda. Scenariusz do produkcji napisała Scarlett Lacey.

6/7
Parisa Fitz-Henley
East News

Trzeba przyznać, że dobór aktorów do głównych ról jest bardzo trafiony. Czy sam film będzie równie udany?

7/7
Parisa Fitz-Henley
East News

Przekonamy się o tym już za kilka miesięcy!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle