Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
Małgorzata Rozenek w ciąży - jak wygląda?

Czy coś może przyćmić ciążę Anny Lewandowskiej? Tak - tylko ciąża Małgorzaty Rozenek! Magazyn "Party" jako pierwszy podał informację, że gwiazda TVN spodziewa się dziecka. Oficjalne potwierdzenie nastąpiło na koncercie IRY w Warszawie. Teraz czas na pierwsze zdjęcie Małgorzaty z ciążowym brzuszkiem! Czy widać już krągłości? TYLKO U NAS pierwsze zdjęcia! Jak gwiazda wyglądała na ostatnich fotkach, które można znaleźć również w sieci? Zobaczcie sami!

Radkowi i Gosi serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Zapraszamy do luksusowego domu Małgorzaty Rozenek! Te wnętrza robią wrażenie

1/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
PARTY.PL

Ostatnio mieliśmy szansę spotkać Małgorzatę Rozenek podczas wyjątkowego projektu dla magazynu "Party" (szczegóły ogłosimy niebawem, w numerze tuż po świętach). Brzuszek gwiazdy podczas jednego z ujęć na zdjęciu jest już naprawdę widoczny. Który to miesiąc? Odpowiedź w najnowszym numerze magazynu! 

2/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
PARTY.PL

Gwiazda mimo ciąży, nie zwalnia tempa! Bierze udział w wielu projektach, sesjach zdjęciowych, kampaniach i, co najważniejsze, świątecznych akcjach charytatywnych! Same święta będą dla jej rodziny naprawdę wyjątkowe! 

 

3/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Niedawno prezenterka pojawiła się na 3. Kongresie Praw Obywatelskich. Wzięła udział m.in. w panelu dotyczącym dostępu do procedury in vitro czy dyskusji o społeczności LGBTI. Tuż po gwiazdę spotkali paparazzi - jak widać Małgorzata stawia już na bardzo luźne rzeczy oraz... trampki! Wygoda najważniejsza!

4/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bardzo długo starali się o dziecko, korzystając z metody in-vitro. Gwiazda w pewnym momencie szczerze przyznała, że po dwóch poronieniach powoli traciła nadzieję na ciążę. 

Do 12. tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy - wyznała Małgorzata Rozenek.

5/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Pojawiły się nawet doniesienia o możliwej adopcji. Jednak parze udało się i już wkrótce powita na świecie dziecko! Będzie to chłopiec czy dziewczynka? Radosław marzy ponoć o córce, co ciekawe, mieliby dla niej już wybrane imię - Helena!

 

6/7
Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Gwiazda do tej pory maskowała ciążowe krągłości pod luźnymi marynarkami, garniturami, bluzkami. Ale teraz już jej ciąża nie jest sekretem, a więc czekamy na kolejne fotki! 

7/7
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party"!

Więcej o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan znajdziecie w nowym numerze magazynu 'Party" - od 16 grudnia w sprzedaży. W środku zdradzamy, który to miesiąc! 

Parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy!