Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali w filmie "By the Sea"
East News

Pierwsze WSPÓLNE zdjęcie Brada Pitta i Angeliny Jolie od czasu rozstania! Gdzie się spotkali?

Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali w filmie "By the Sea"
East News

 

Niegdyś byli najgorętszą parą w show-biznesie, a dziś piszemy o nich głównie za sprawą ich rozwodu. Angelina Jolie i Brad Pitt, czyli "Brandelina", w ubiegłym roku w końcu ustalili warunki rozstania. Choć każdemu wydawało się, że para największą batalię stoczy o pieniądze, to bitwa między dawnymi kochankami dotyczyła wyłącznie dzieci. Czy parze w końcu udało się osiągnąć kompromis? Jak donoszą zagraniczne media, nie wszystko zostało jeszcze ustalone.

 

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z rodzicami 

 

Angelina i Brad doczekali się szóstki dzieci. Pociechy gwiazd mają wszystko czego im trzeba, jednak nie mogą pozwolić sobie na lenistwo. Gwiazdy przykładają wielką wagę do ich nauki. Ponoć każde z dzieci np. uczy się kilku języków obcych.

Od samego początku rozwodu Angelina Jolie walczyła o wyłączność opieki nad niepełnoletnią szóstką. Jednak kilka miesięcy temu Sąd Najwyższy w Los Angeles odrzucił pozew aktorki. Jako argument podał, że dzieciom potrzebny jest ojciec, wobec czego nie jest możliwe, aby Brad nie widywał się z nimi. Decyzja bardzo zabolała Angelinę. Ponoć gwiazda wściekła się, co z pewnością miało wpływ na dzieci...

Jak donoszą zagraniczne media, najstarsza, rodzona córka pary Shiloh ma już dość kłótni między rodzicami. Dziewczynka poprosiła o możliwość zamieszkania ze swoimi dziadkami. Nie chce żyć w toksycznym domu, który jest pełen awantur. Prośba dziecka zaowocowała spotkaniem Brada i Angeliny u prawnika! Para dyskutowała niemalże 3 godziny, jednak nie wiadomo, czy udało się ustalić jakieś konkrety.

 

 


Czy w ślad za Shilon pójdą pozostałe dzieci pary? Tego nie wiadomo, jednak przypuszczamy, że zagraniczne serwisy niedługo poinformują nas o dalszych losach Brada i Angeliny. Czy to dobry pomysł, aby dziewczynka zamieszkała z dala od domu?

 

Zobacz też: Mama Brada Pitta jest wściekła na Angelinę Jolie! "Nigdy jej nie wybaczy" Co tym razem zrobiła aktorka?

 

Shiloh Jolie-Pitt ma już 13 lat

Shiloh Jolie-Pitt
ONS

 

Dziewczynka od lat ubiera się jak chłopiec.

Shiloh Jolie-Pitt
East News

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09