Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali w filmie "By the Sea"
East News
Newsy

Pierwsze WSPÓLNE zdjęcie Brada Pitta i Angeliny Jolie od czasu rozstania! Gdzie się spotkali?

Pogodzili się?

 

Niegdyś byli najgorętszą parą w show-biznesie, a dziś piszemy o nich głównie za sprawą ich rozwodu. Angelina Jolie i Brad Pitt, czyli "Brandelina", w ubiegłym roku w końcu ustalili warunki rozstania. Choć każdemu wydawało się, że para największą batalię stoczy o pieniądze, to bitwa między dawnymi kochankami dotyczyła wyłącznie dzieci. Czy parze w końcu udało się osiągnąć kompromis? Jak donoszą zagraniczne media, nie wszystko zostało jeszcze ustalone.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z rodzicami 

 

Angelina i Brad doczekali się szóstki dzieci. Pociechy gwiazd mają wszystko czego im trzeba, jednak nie mogą pozwolić sobie na lenistwo. Gwiazdy przykładają wielką wagę do ich nauki. Ponoć każde z dzieci np. uczy się kilku języków obcych.

Od samego początku rozwodu Angelina Jolie walczyła o wyłączność opieki nad niepełnoletnią szóstką. Jednak kilka miesięcy temu Sąd Najwyższy w Los Angeles odrzucił pozew aktorki. Jako argument podał, że dzieciom potrzebny jest ojciec, wobec czego nie jest możliwe, aby Brad nie widywał się z nimi. Decyzja bardzo zabolała Angelinę. Ponoć gwiazda wściekła się, co z pewnością miało wpływ na dzieci...

Jak donoszą zagraniczne media, najstarsza, rodzona córka pary Shiloh ma już dość kłótni między rodzicami. Dziewczynka poprosiła o możliwość zamieszkania ze swoimi dziadkami. Nie chce żyć w toksycznym domu, który jest pełen awantur. Prośba dziecka zaowocowała spotkaniem Brada i Angeliny u prawnika! Para dyskutowała niemalże 3 godziny, jednak nie wiadomo, czy udało się ustalić jakieś konkrety.

 

 


Czy w ślad za Shilon pójdą pozostałe dzieci pary? Tego nie wiadomo, jednak przypuszczamy, że zagraniczne serwisy niedługo poinformują nas o dalszych losach Brada i Angeliny. Czy to dobry pomysł, aby dziewczynka zamieszkała z dala od domu?

 

Zobacz też: Mama Brada Pitta jest wściekła na Angelinę Jolie! "Nigdy jej nie wybaczy" Co tym razem zrobiła aktorka?

 

Shiloh Jolie-Pitt ma już 13 lat

Shiloh Jolie-Pitt
ONS

 

Dziewczynka od lat ubiera się jak chłopiec.

Shiloh Jolie-Pitt
East News

Angelina Jolie wypłakuje się księżnej Kate
Newsy
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14
East News
Fleszstyle
Angelina Jolie wygląda jak... klon Meghan Markle! Padniecie, kiedy zobaczycie ich identyczne stylizacje!
Angelina Jolie wygląda jak... klon Meghan Markle! Padniecie, kiedy zobaczycie ich identyczne stylizacje!
Angelina Jolie z dzieckiem
EastNews
Newsy
Co z dziećmi po rozwodzie Jolie i Pitta? Pitt zaprzecza, że był złym ojciem i chce o nie walczyć!
Co z dziećmi po rozwodzie Jolie i Pitta? Pitt zaprzecza, że był złym ojciem i chce o nie walczyć!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa! Choć spotykali się od 2003 roku, dopiero dwa lata temu zdecydowali się sformalizować swój związek. Wszyscy zastanawiają się, co stanie się po rozwodzie z ich majątkiem szacowanym na około 400 milionów dolarów! Najważniejsza jednak jest w tym momencie sprawa ich dzieci. Angelina Jolie, po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, związała się na stałe z Bradem Pittem, z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne ) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę).   Zobaczcie więcej SŁODKICH ZDJĘĆ dzieci Angeliny i Brada   Więcej:  Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu   Jednym z powodów rozpadu małżeństwa Jolie i Pitta miał być ponoć romans Pitta z aktorką Marion Cotillard. Jednak jak podaje TMZ, to wcale nie chodzi o skok w bok Brada, tylko o... jego zachowanie. Według portalu, Brad miał nadużywać alkoholu i miał napady złości, które ponoć czasem pojawiały się czasem nawet w obecności ich dzieci. Sam Brad Pitt przedstawia inną wersję wydarzeń. Jak dalej czytamy w TMZ: Angelina Jolie naraziła dzieci, nazywając publicznie Brada Pitta "złym tatą". (...) Brad miał w ciągu ostatnich dni błagać Angelinę, żeby nie robiła szumu medialnego i żeby rozwiedli się "jak dorośli". Bradowi ponoć chodziło o dobro ich dzieci. Angelina jednak zdecydowała się na "taktykę spalonej ziemi", prosząc o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sugerując, że Brad jest złym ojcem. Oboje zamierzają walczyć o prawo do opieki nad nimi. Pitt ponoć zawsze był surowszym rodzicem od Jolie, ona miała luźniejszy stosunek do ich wychowania. Kto waszym zdaniem mówi prawdę? Czy dla dobra dzieci, powinny one zostać z Angeliną czy z Bradem?...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner