Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej Roznerski, Kalska Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski pierwszy raz RAZEM na ramówce TVP Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski
Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski pierwszy raz RAZEM na ramówce TVP
Taki mężczyzna to skarb!
1/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

Prawie rok temu dowiedzieliśmy się, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą. Zakochani opublikowali wówczas pierwsze wspólne zdjęcia w sieci, a menadżer aktora w rozmowie z nami potwierdził medialne plotki na temat ich związku. 

Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie - mówił nam menadżer Mikołaja Roznerskiego, Janusz Sabaj.

Aktorska para, która pracuje razem na planie "M jak miłość" nie ukrywa już swojego uczucia. Adriana i Mikołaj razem pokazują się na oficjalnych imprezach i raczej nie unikają rozmów o swoim związku. Również w najnowszym wywiadzie Mikołaj Roznerski wspomina o swojej partnerce. Zobaczcie, co powiedział o Adrianie Kalskiej! Padły piękne słowa.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski chce odejść z "M jak miłość"?! Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

2/4
Roznerski, Kalska
ONS.pl

Mikołaj Roznerski w rozmowie z magazynem "Skarb" zdradził, dlaczego on i jego partnerka publikują na Instagramie wspólne zdjęcia i głośno się wspierają. Zobaczcie, jak pięknie mówi o Adrianie Kalskiej!

Moja kobieta jest aktorką, wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gramy razem w serialu M jak miłość i takie wsparcie przez mój profil, czyli ludzi, którzy nas lubią, myślę, że też jest ważne. Ale nawet w mediach społecznościowych robię tylko to, co czuję. Niczego na pokaz- zdradził przystojny aktor.

Zobaczcie, co jeszcze powiedział w najnowszym wywiadzie!  

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak wyglądała kiedyś Adriana Kalska! Aktorka zaczynała jako gwiazda serialu TVN

3/4
Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski pierwszy raz RAZEM na ramówce TVP

Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla magazynu "Skarb" przyznał, że według niego siłą mężczyzny jest kobieta. Aktor dał jasno do zrozumienia, że jego siłą jest Adriana Kalska!

(...) kobieta jest siłą mężczyzny - jeśli ma mądrą kobietę u swego boku, jest mądrzejszy. Wiem to po sobie - zdradził gwiazdor "M jak miłość".

Zobacz także: Mikołaj Roznerski jest chorobliwie zazdrosny o Adrianę Kalską? Mamy komentarz!

4/4
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Od kilku tygodni mówi się, że Mikołaj Roznerski planuje oświadczyć się Adrianie Kalskiej. Myślicie, że już wkrótce usłyszymy o ich zaręczynach i ślubie?