Najnowszy film Patryka Vegi pt. "Pętla" wchodzi do kin już we wrześniu. W sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących nowy kontrowersyjny obraz reżysera. Patryk Vega na tapetę wziął sceny łóżkowe Antoniego Królikowskiego, który wciela się w jedną z głównych ról.

Reklama

Płakał, że już nie chce ale byłem dla niego jak matka i dodawałem otuchy - zdradził reżyser.

Było aż tak ostro?

Zobacz także: Szokujący zwiastun nowego filmu Vegi z Antkiem Królikowskim i Dagmarą z "Królowych życia"! Uwaga, tylko dla dorosłych!

Patryk Vega o scenach seksu Antoniego Królikowskiego w "Pętli"

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Już niedługo do kin wchodzi jego nowy film "Pętla", który poruszy temat afery podkarpackiej. Nie zabraknie sutenerstwa, handlu ludźmi, ostrego seksu oraz korupcji w świecie polityki. Antoni Królikowski na planie musiał się zmierzyć z trudnymi scenami bezwzględnego seksu. W materiale zza kulis Patryk Vega zdradził, jak aktor sobie z tym poradził:

Tempo scen seksu było tak duże, że Antoni nie miał nawet czasu się tym dziewczynom przedstawiać - żartował (?) Vega

To nie były łatwe dni na planie, jednak wszystko poszło zgodnie z planem. Przy okazji Patryk Vega zażartował, że ma nadzieję, że Antoni nie będzie miał traumy:

Zobacz także

Dla uniknięcia wątpliwości Antoni stanął na wysokości zadania i zagrał tych 10 scen seksu bez Viagry. Mam nadzieję, że do czasu premiery "Pętli" Antoni wyjdzie z traumy i będzie miał ochotę jeszcze kiedykolwiek uprawiać seks. (...) Płakał, że już nie chce ale byłem dla niego jak matka i dodawałem otuchy

Antoni Królikowski również zabrał głos w sprawie intymnych i odważnych scen, które musiał odegrać przed kamerą:

Ilość tych partnerek, jakie mój bohater poznaje, z jakimi się styka i rzeczy, jakie z nimi wyprawia, jest czymś czego w życiu prywatnym raczej nigdy nie zaznam i nie chce zaznawać. Tak naprawdę nie do końca wiedziałem, skąd czerpać wzorce i inspiracje

Jesteście ciekawi "Pętli"?

Zobacz także: Antoni Królikowski i Dagmara Kaźmierska na planie "Pętli". Teksty "Królowej życia" będą hitem sieci?

Patryk Vega skomentował sceny łóżkowe w swoim nowym kontrowersyjnym filmie pt. "Pętla" o aferze podkarpackiej. Wyszło zabawnie?

Antoni Królikowski przyznał, że ciężko mu było się wczuć w kontrowersyjnego bohatera, którego musiał odegrać w "Pętli". Lubicie filmy dla osób o mocnych nerwach?

Instagram

Nowy film Patryka Vegi pt. "Pętla" o aferze podkarpackiej trafi do kin już we wrześniu 2020.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama