Paulina Sykut - Jeżyna już od czterech lat jest szczęśliwą mamą Róży. A czy za jakiś czas dziewczynka doczeka się rodzeństwa? Wszystko wskazuje na to, że tak! Prowadząca program "Taniec z gwiazdami" zdradziła w wywiadzie dla Pomponik.pl, że myśli o powiększeniu rodziny.

Reklama

Jako kobieta, matka i żona myślę o tym. [...] Myślałam o tym zawsze, a szczególnie kiedy ma się już jedno dziecko, które już ma cztery latka, to myśli się o tym. Jednak uważam, że w tych sprawach nie należy się dużo zastanawiać - powiedziała gwiazda

Co ciekawe pogodynka wybrała już imię dla swojego drugiego dziecka! Zobaczcie, na jakie się zdecydowała.
Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna wróciła do ulubionego koloru włosów! Fanka: "Wygląda jak naturalny"

Paulina Sykut - Jeżyna wybrała już imię dla drugiego dziecka

Paulina Sykut - Jeżyna to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Prezenterka zgromadziła grono fanów, którzy na bieżąco śledzą jej losy nie tylko w telewizji, ale także za pośrednictwem Instagrama. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" regularnie publikuje posty i czasami możemy zobaczyć również piękne kadry z jej mężem czy córeczką.

Gwiazda wyszła za mąż 20 sierpnia 2011, a w 2016 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Różę. Jak na razie dziewczynka jest jedynaczką, ale może w niedalekiej przyszłości będzie miała braciszka lub siostrzyczkę! Paulina Sykut - Jeżyna wybrała już nawet imię dla swojej drugiej pociechy. Jeśli kiedyś doczeka się synka, to otrzyma on takie samo imię, jak tata pogodynki.

Zobaczymy, co przyniesie los. Jeżeli chłopczyk, to Stanisław, jak mój tato - powiedziała w wywiadzie dla Pomponik.pl, Paulina Sykut - Jeżyna.

Jak widać, gwiazda lubi tradycyjne polskie imiona. My w takim razie teraz trzymamy kciuki, aby za jakiś czas usłyszeć radosną nowinę od Pauliny Sykut - Jeżyny!

Zobacz także
Instagram

Córeczka gwiazdy telewizji Polsat w tym roku skończy 5 lat. Pogodynka i jej mąż w sierpniu będą też świętować 10 rocznicę ślubu!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama