Paulina Sykut w czarnej marynarce
Łukasz Wajszczyk

Paulina Sykut-Jeżyna trzy lata temu została mamą. Dziennikarka urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Róża. 38-latka tak samo jak m.in. Anna Lewandowska, Kasia Cichopek czy Anna Mucha do tej pory nie zdecydowała się na pokazanie twarzy dziecka. Gwiazda co raz jednak dodaje zdjęcia z dziewczynką na Instagramie. Te za każdym razem cieszą się sporą popularnością wśród fanów.

Paulina Sykut będzie miała drugie dziecko?

Czy w najbliższym czasie Róża zostanie starszą siostrą? W ubiegłym roku Paulina dementowała plotki. Te wzięły się z feralnych zdjęć, gdzie Paulinie odstawał brzuszek... Jak gwiazda je skomentowała?

Brzuch mam normalny. Może nie jestem Chodakowską ani Lewandowską, ale staram się żyć zdrowo, jeść zdrowo. Może tego dnia kolacja była za duża, sukienka ciut zbyt opięta i nie wciągnęłam odpowiednio brzucha. Przykro mi, ale nie mam sobie nic do zarzucenia - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Ostatnio paparazzi udało się przyłapać Paulinę na spacerze z rodziną. Zobaczcie!

1/5
Paulina Sykut Jeżyna z córką
EOS

Paulina i Piotr w 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek uchodzi za jeden z najbardziej udanych w polskich show-biznesie. Ukochany jest od Pauliny starszy o 10 lat. Jednak różnica wieku nie jest dla nich żadną przeszkodą. 

Para poznała się, gdy dziennikarka miała 16 lat. Piotr był wtedy w związku, a Paulina była za młoda na poważniejsze relacje. Los jednak połączył ich ze sobą. I dziś Paulina i Piotr są szczęśliwym małżeństwem.

2/5
Paulina Sykut Jeżyna z rodziną
EOS

Córeczka Róża jest oczkiem w głowie rodziców. Ci z chęcią dzielą się jej zdjęciami w sieci. Jednak chyba długo przyjdzie nam czekać, aby zobaczyć, jak wygląda dziewczynka.

3/5
Paulina Sykut Jeżyna z rodziną
EOS

3-letnia Róża, tak samo jak mama dobrze wie, co teraz się nosi. Różowe spodnie w lekką panterkę - to hit tego sezonu, nawet i dla dzieci.

 

4/5
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Instagram

Wyżej pisaliśmy o różowych spodniach, a zdjęcia z rodzinnego domu Pauliny wskazują, że córeczka kocha ten kolor. 

5/5
Jak mieszka Paulina Sykut? Zdjęcia
Instagram

Chcielibyście, aby Paulina częściej dzieliła się takimi zdjęciami z fanami?

Zobacz także: Tak mieszka Paulina Sykut! Wnętrza jej ogromnego apartamentu robią wrażenie

Więcej na temat Paulina Sykut