1/4

 

Paulina Sykut-Jeżyna jest szczęśliwą mamą i żoną. Wraz ze swoim mężem wychowują uroczą Różę. Oboje starają się zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Okazuje się, że Paulina Sykut-Jeżyna nie miała tyle szczęścia. Prezenterka zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu, w którym ujawniła, że gdy miała 4 lata, straciła ojca. To przeżycie odcisnęło na niej piętno. Mimo wszystko Paulina Sykut-Jeżyna zapewnia, że była radosnym i szczęśliwym dzieckiem. Wszystko dzięki staraniom jej mamy.

Z jakimi trudnościami musiała zmagać się gwiazda Polsatu? Co było dla niej największym wyzwaniem? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jaka mama, taka córka! Sykut pokazała nową stylizację małej Róży

2/4
Paulina Sykut w sukience Sugarfree

 

Paulina Sykut-Jeżyna: dzieciństwo. Dlaczego zmarł jej tata?

 

Paulina Sykut-Jeżyna straciła głowę dla swojej córeczki. Gwiazda Polsatu robi wszystko, aby zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Paulina Sykut-Jeżyna nie chciałaby, aby jej córka musiała przechodzić przez to, co spotkało ją, gdy miała 4 lata. Prezenterka pogody w rozmowie z serwisem Onet Dziecko zdradziła, że straciła wtedy ojca, który umarł nagle na zawał na rękach jej mamy!

 

- Byłam córeczką tatusia, więc siłą rzeczy odczuwałam przede wszystkim ogromny smutek, który udzielał się wszystkim. Tata zmarł mojej mamie na kolanach w szpitalu, zawiązywała mu but. Potrafisz sobie wyobrazić traumę, z którą została? Mama miała w nim bardzo duże oparcie, wspólnie wychowywali trójkę małych dzieci, obydwoje pracowali. Po jego śmierci mama została sama. Zmieniło się wszystko. Musiała być tak zaradna i obrotna, żeby każdego z nas, razem i osobno wychować, wykształcić i zapewnić podstawowe rzeczy do życia. Zostaliśmy bez niczego - wyznaje Paulina Sykut-Jeżyna. 

 

Pogodynka przyznaje, że jej mama była bardzo zaradną i silną kobietą. Jednak i jej brakowało czasem siły... Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży?! Jednym gestem zdradziła tajemnicę! Zobacz ZDJĘCIA

3/4
Paulina Sykut
Print screen YouTube

 

Paulina Sykut-Jeżyna zaznacza, że jej mama robiła naprawdę wiele, aby ona razem z braćmi nawet przez chwilę nie czuli się źle. Pracowała: czasem nawet w kilku miejscach, aby związać koniec z końcem. Jednak i jej zdarzały się chwile załamania. 

 

- Opowiadałam, jak dzielnie i zaradnie organizowała nam życie, ale pamiętam też widok mamy, siedzącej przy stole w kuchni, ogromnie smutnej i płaczącej. Nikt z nas nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić, ile musiało ją to kosztować, jak strasznie musiało być jej ciężko, kiedy na przykład w domu był tylko chleb ze smalcem. Bo były i takie chwile. Czasem było widać, że nie ma tych pieniędzy… - wspomina Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Na szczęście mama celebrytki miała wsparcie w postaci trójki wspaniałych dzieci. Paulina Sykut-Jeżyna wyznała, że jako nastolatka pomagała podreperować domowy budżet śpiewając między innymi na weselach. Taka córka to prawdziwy skarb!

4/4
Paulina Sykut na gali boksu w Zakopanem
East News

 

Trudne przeżycia z dzieciństwa wzmocniły charakter Pauliny Sykut. Nauczyły ją także, że w życiu najważniejsze nie są pieniądze, ale miłość i bliskość osób, na których nam zależy. Piękne!

Więcej na temat Paulina Sykut