Paulina Sykut z mężem na gali boksu. Gwiazda Polsatu schudła? Zobaczcie ZDJĘCIA!

East News

East News
Paulina Sykut zachwyciła swoim wyglądem na gali boksu w Zakopanem. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" wybrała się ostatnio w góry, gdzie jak się okazuje, razem z mężem pojawiła się na sportowej imprezie. Podczas gali Nosalowy Dwór Boxing Night Paulina Sykut zaprezentowała się w długiej, seksownej czerwonej sukni z hiszpańskim dekoltem marki Marlu. Look gwiazdy Polsatu uzupełniły czarno-srebrne sandałki i torebka puzderko. Naszym zdaniem Paulina Sykut wyglądała świetnie! Czerwona kreacja podkreśliła zgrabną i coraz szczuplejszą figurę młodej mamy.
Zobaczcie, jak prezentowała się Paulina Sykut!
Zobacz także: PORADNIK: JAK DOBRAĆ DEKOLT DO FIGURY?

East News

East News

East News

East News

East News

Instagram/Paulina Sykut
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.