Paulina i Jakub Rzeźniczakowie niebawem powitają na świecie pierwszy owoc swojej miłości. Początkowo trzymali ten fakt w tajemnicy, ale gdy w końcu nadszedł odpowiedni moment, podzielili się swoim szczęściem. Fani, z ogromnym zaciekawieniem obserwując każdy post Pauliny, mają nadzieję na kolejne ciekawostki nt. ciąży. Po ostatnim wpisie niektórzy wysnuli, że para spodziewa się dziewczynki!

Reklama

Paulina Rzeźniczak spodziewa się córeczki?

Kilka dni temu w mediach pojawiła się radosna nowina głosząca, że Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak spodziewają się dziecka! Szybko przekonaliśmy się, że para dość długo ukrywała tę wiadomość, bo ostatnio Paulina wyeksponowała już naprawdę spory brzuszek.

Instagram @paulina_rzezniczak

Tuż po ujawnieniu ciąży Paulina i Jakub Rzeźniczakowie nagrali uroczy filmik na plaży, pod którym przekazali, że od teraz chcą dzielić się swoim szczęściem. Poza tematami ciążowymi Paulina stara się jednak pokazywać również kadry ze zwykłego, codziennego życia.

Tym razem pochwaliła się smakowitym daniem, jakie przygotowała dla siebie i dla męża i podzieliła się z internautami przepisem. Ci są wprost zachwyceni, a zachwalają nie tylko potrawę, ale w szczególności Paulinę, która promienieje w ciąży. Niektórzy nawet, widząc coś takiego, wysnuli pierwszą teorię na temat płci maleństwa.

Zobacz także: Magdalena Stępień tłumaczy się z ujawnienia ciąży żony Rzeźniczaka. "Ja długo siedziałam cicho"

Zobacz także

Czyżby fani sugerowali się dodanymi do potrawy miodem i mango i stereotypem, że chęć na słodkie oznacza dziewczynkę? Najwyraźniej, bo część internautów odważnie stwierdziła, że Paulina i Jakub Rzeźniczak na pewno spodziewają się córeczki.

Chyba będzie dziewczynka ????

Będzie dziewczynka jak nic ????❤️

Będzie córcia

Pojawił się też pojedynczy, bardzo odmienny głos.

Oj po jedzeniu wnioskuję, że w brzuszku mieszka synek i lubi takie smaki????

Reklama

Sama Paulina nie skomentowała tych teorii. Zarówno ona, jak i Kuba nie zdradzili też, czy znają już płeć dziecka.

Instagram @paulina_rzezniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama
Reklama
Reklama