Pamiętacie jeszcze zwyciężczynię "Top Model 1"?
WIDEO…
Paulina Papierska wraca z piękną sesją. Została twarzą polskiej marki

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak
Pamiętacie jeszcze zwyciężczynię "Top Model 1"?
WIDEO…

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak
Tego lata media bacznie śledzą poczynania uczestniczek trzeciej edycji "Top Model". Zuza robi sesję za sesją, a Marcela wykorzystuje swoje 5 minut na różnych płaszczyznach show-biznesu. W zapomnienie trochę odeszły dwie wcześniejsze zwyciężczynie show. Przypomnieć o sobie postanowiła Paulina Papierska, która na Facebooku pochwaliła się nową sesją zdjęciową.
Zwyciężczyni pierwszej edycji programu wzięła udział w sesji wizerunkowej dla marki Chaos by Marta Boliglova. Papierska w wakacyjnej sesji nad basenem prezentuje letnie propozycje firmy. To pierwsze zlecenie w Polsce od czasu ostatniej kampanii w Azji. Zobacz: Tak Paulina Papierska pracuje w Chinach
Modelka w kolorowych stylizacjach pozuje zarówno nad basenem, jak i w wodzie robiąc przy tym zmysłowe miny. Przypomnijmy, że wcześniej twarzami marki były Marcela Leszczak z "Top Model 3" oraz Natalia Siwiec.
Zobacz: Siwiec i Leszczak w jednej reklamie. Która lepiej?
Myślicie, że Paulina jeszcze zrobi karierę w modelingu?

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak

Facebook/Ania Szubert i Łukasz Ratajak
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.