Newsy

Paulina Młynarska o planach zawodowych: "W życiu nie miałam tyle pracy"!

Paulina Młynarska o planach zawodowych: "W życiu nie miałam tyle pracy"!

Paulina Młynarska zdradziła jakie ma plany zawodowe. Po tym, jak kilka tygodni temu poinformowała swoich fanów, że razem z Dorotą Wellman znikają z programu "Miasto Kobiet", dziennikarka w rozmowie z Party.pl opowiedziała o kolejnych projektach w jakich weźmie udział. Okazuje się, że Paulina ma przed sobą pracowite miesiące. Co teraz będzie robić gwiazda TVN Style?

Ja mam w ogóle teraz tyle pracy, że w życiu moim nie miałam tyle. Wymarzyłam sobie, że wrócę do radia, bo jedenaście lat już tęskniłam za radiem (...) Nowy program w TVN Style, który będzie trochę takim jakby powrotem do korzeni reporterskich - wylicza Paulina Młynarska.

Co jeszcze Paulina Młynarska przygotowała dla swoich fanów? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Jej ostre komentarze czytają już 2 miliony osób! Czy Paulina Młynarska chce się zając polityką?

 

Paulina Młynarska o swoich planach zawodowych.

 

Dziennikarka będzie pracować m.in. w radiu.

 

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy
Paulina Młynarska ostro odpowiada na plotki i informuje: "Tata ma się lepiej"
Paulina Młynarska ostro odpowiada na plotki i informuje: "Tata ma się lepiej"

Paulina Młynarska nie chce odpuścić i pozywa portale, które napisały o tym, że ona i jej siostra Agata Młynarska oddały swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki.  Pisarka była gościem "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o tym, jak czuje się jej tata i kto się nim opiekuje. Paulina Młynarska o stanie zdrowia swojego taty Od jakiego czasu cała moja rodzina koncentruje się na tym, żeby wspierać mojego tatę, który jest bardzo ciężko chory. (...) Tata ma się lepiej i przy nim wszyscy czuwamy, bo to nasz kochany tata - powiedziała w śniadaniówce Paulina Młynarska.    Młynarska zdradziła, że już pozwała jeden z serwisów, bo wiadomość o tym, że z siostrą oddały ojca do domu opieki bardzo ją zabolała.  Ta wiadomość ukazała się wtedy, kiedy wyszedł właśnie ze szpitala i znalazł się pod opieką swojej życiowej partnerki i naszą.  Było to strasznie przykre, że to obiegło całe media - opowiadała Młynarska. Dla pisarki jest to szczególnie bolesne, bo wie, jak to zostało odebrane przez ludzi czytających takie informacje.  Wydźwięk jest taki:  wylansowały się na jego nazwisku , bo wszystko co zrobiłyśmy to przecież dzięki nazwisku. Dybią na spadek, a starego ojca wsadziły do domu opieki. Młynarska będzie walczyć o przeprosiny serwisu za pisanie nieprawdy. Zobacz:  Paulina i Agata Młynarskie nie oddały ojca do domu opieki! Dziennikarka ostro: Kłamstwo! Pozywamy do sądu!   Paulina Młynarska, Agata Młynarska razem z ojcem Wojciechem Młynarskim:   Paulina Młynarska ze swoją córką Alicją:   Paulina Młynarska

Paulina Młynarska
ONS
Newsy
Paulina Młynarska: "Szykuję pozew przeciwko kanaliom". Co jeszcze wyznała dziennikarka?
Paulina Młynarska: "Szykuję pozew przeciwko kanaliom". Co jeszcze wyznała dziennikarka?

Paulina Młynarska z siostrą Agatą Młynarską były oburzone informacją, że rzekomo chcą oddać swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki. Teraz Paulina szykuje pozew przeciwko tym wszystkim mediom, które takie informacje zamieściły. Paulina Młynarska pozywa za artykuł o ojcu Szykuję pozew przeciwko kanaliom , które tydzień temu oznajmiły na łamach Superaka, Pudla i innych brukowych łamów, że wraz z siostrą „oddajemy” naszego chorego ojca do domu starców. Szykuję go nie dla tego, że potępiam takie rozwiązania i ludzi którzy się na to decydują . Pozywam, ponieważ p o pierwsze, mój tata nie jest paczką, żeby go gdziekolwiek „ oddawać”. A po drugie, jestem zdania, że tylko reagując uczymy tego typu media, że nie są zupełnie bezkarne pisząc kłamstwa i napuszczając jednych ludzi na drugich - pisze na swoim Facebooku Paulina Młynarska. Młynarska zbierając materiał dla adwokata czyta też komentarze pod kłamliwymi artykułami i przyznaje, że kiedyś nie dała by rady tego czytać, nie byłaby tak odporna psychicznie. Ostatnio, czyli kilka lat temu, kiedy zajrzałam na fora (też przy okazji wygranego procesu sądowego o naruszenie dóbr osobistych przeciw brukowcom) długo nie mogłam sobie poradzić psychicznie. Nie jestem jedną z tych zawsze zadowolonych z siebie lasek, które na wszystko mają gotową odpowiedź, a brzmi ona: „ Jestem megaturbozajebista, a jeśli sądzisz inaczej to się wal!”.  Teraz nie ma problemu i jak twierdzi "spływa to po niej jak po kaczce", czym jest przerażona. Kiedy to zatraciłam swoją wrażliwość? I co poszło w cholerę razem z nią? (...) Na razie mam nadzieję, że po prostu, po latach medytacji i samotnych podróży w dalekie strony, nastąpił u mnie wielki wgląd w pojebaną naturę ludzkiego hejterstwa. Bardzo na to liczę.  I mam nadzieję, że to tylko poprawiła mi się samoocena, a...

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy
Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat! Została wtedy mamą... Jak wyglądała?
Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat! Została wtedy mamą... Jak wyglądała?

Paulina Młynarska pokazała na swoim Facebooku zdjęcie sprzed 23 lat, kiedy to została mamą Alicji! Jak kiedyś prezentowała się dziennikarka TVN Style? W ogrodniczkach i czerwonym swetrze - bardzo stylowo... Dziś córka gwiazdy Alicja jest już dorosłą kobietą, współautorką książki napisanej z mamą "Kochaj i rozmawiaj". Ma z mamą bardzo dobry kontakt. Cieszy nas to, że gwiazdy coraz częściej pokazują zdjęcia z przeszłości. Są świetne!   Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie sprzed 15 lat! Zobaczcie, jak wyglądała!   Paulina Młynarska na zdjęciu sprzed lat:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); 23 lata temu zostalam mama! Dzis to male ma wiecej lat niz ja na zdjeciu. Posted by Paulina Młynarska on  25 listopada 2015     Córka Pauliny Młynarskiej dziś:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner