Paulina Krupińska od czasu do czasu decyduje się na małą metamorfozę fryzury, a efektem najczęściej jest nowa grzywka. Jakiś czas temu prowadząca "Dzień dobry TVN" mocno ścięła włosy i wygląda na to, że znów zatęskniła za tą długością. Paulina Krupińska pochwaliła się właśnie swoim fanom w nowej fryzurze i wygląda doskonale z grzywką na boki. Zobaczcie sami!

Reklama

Paulina Krupińska zdecydowała się na małą zmianę fryzury!

Paulina Krupińska nie ukrywa, że wizyta w salonie fryzjerskim poprawia jej humor i pod jednym ze zdjęć wprost napisała:

Piątkowa wizyta u @siwekpiotr_hairstylist i od razu samopoczucie lepsze o 100 % ????????

Okazuje się, że po miesiącu od ostatniej wizyty prowadząca "Dzień dobry TVN" znów zdecydowała się na małą metamorfozę i tym razem nie tylko postawiła na odświeżony kolor, ale delikatnie ścięła włosy i podkreśliła grzywkę w stylu curtain bangs. Jest efekt wow!

Instagram /pkrupinska

Zobacz także: Zdjęcia Ani Lewandowskiej balującej z Sebastianem Karpielem-Bułecką były sensacją! Co mówi o nich żona muzyka?

Choć zmiana tym razem nie jest tak spektakularna, to wypada zdecydowanie na plus, a Paulina Krupińska w nowym wydaniu wygląda dziewczęco. Proste cięcie i stylowa grzywka, którą pokochały Francuski odejmuje lat.

Instagram @pkrupinska

Do niedawna modelka nosiła długie włosy w ciemniejszym kolorze i wybierała gładkie fryzury. Teraz to się zmieniło i Paulina Krupińska pokochała lekkie uczesania z grzywką. Gwiazda TVN lepiej wygląda w jaśniejszych włosach?

Adam Jankowski Reporter
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama