Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zostaną rodzicami po raz trzeci? Była Miss Polonia udzieliła wywiadu magazynowi „Flesz”. Zdradziła w nim, m.in. że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Powód? Jej priorytetem jest rodzina! Wspólnie z mężem i dziećmi, 2-letnim Jędrkiem i 4-letnią Antoniną, myślą o przeprowadzce na stałe do Zakopanego. Czy tam ich rodzina się powiększy?

Reklama

Paulina Krupińska-Karpiel znów zostanie mamą?

Paulina Krupińska-Karpiel podkreśla, że show-biznes i popularność są dla niej tylko miłym dodatkiem do życia. Jej najważniejszą życiową rolą jest macierzyństwo. Para wychowuje dwoje dzieci: Antoninę i Jędrka. Karpielowie bardzo poważnie podchodzą do rodzicielstwa. Jakie wartości chcą wpoić swoim dzieciom?

Przede wszystkim trzeba dać im bezwarunkową miłość i poświęcić im dużo czasu. Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic, a nie dlatego, że ładnie posprzątają pokój czy przyniosą piątki na świadectwie. Rolą rodziców jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zapewnianie dzieci, że są kochane, ważne, mądre, nawet gdy pewne rzeczy przychodzą im z trudnością. Staram się przytulać i okazywać czułość moim dzieciom tak często, jak się da – mówi „Fleszowi” Paulina.

Paulina i Sebastian od kilku lat dzielą swoje życie między Warszawę a Zakopane, gdzie na stałe mieszka mama muzyka. W ciągu kilku najbliższych lat chcieliby się przenieść na stałe na Podhale. Ale Karpielowie i ich dzieci nie zamierzają zamieszkać z babcią. Na działce obok planują wybudować nowy dom dla swojej rodziny!

Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy zbudować dom, też według projektu Sebastiana. Większy niż ten, który mamy teraz, żebyśmy mogli zapraszać do siebie przyjaciół i rodzinę – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Krupińska-Karpiel.

Paulina i Sebastian poważnie myślą o powiększeniu rodziny. Czy niebawem modelka zajdzie w trzecią ciążę? Jest taka szansa!

Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem (śmiech). Z drugiej strony, kiedy masz już dwójkę dzieciaków w przedszkolu, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią a Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie”! - zdradza Paulina Krupińska-Karpiel.

Więcej o planach Pauliny Krupińskiej-Karpiel przeczytasz w nowym "Fleszu".

Party.pl

Paulina i Sebastian myślą o trzecim dziecku.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama