Paulina Krupińska na imprezie Neo Make Up
East News
Newsy

Wyprowadzka do Zakopanego to nie wszystko! Paulina Krupińska-Karpiel planuje... trzecie dziecko!

Paulina Krupińska-Karpiel zostanie mamą po raz trzeci? Była miss szczerze o swoich planach macierzyńskich.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zostaną rodzicami po raz trzeci? Była Miss Polonia udzieliła wywiadu magazynowi „Flesz”. Zdradziła w nim, m.in. że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Powód? Jej priorytetem jest rodzina! Wspólnie z mężem i dziećmi, 2-letnim Jędrkiem i 4-letnią Antoniną, myślą o przeprowadzce na stałe do Zakopanego. Czy tam ich rodzina się powiększy?

Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na romantyczny gest! Paulina Krupińska to szczęściara!

Paulina Krupińska-Karpiel znów zostanie mamą?

Paulina Krupińska-Karpiel podkreśla, że show-biznes i popularność są dla niej tylko miłym dodatkiem do życia. Jej najważniejszą życiową rolą jest macierzyństwo. Para wychowuje dwoje dzieci: Antoninę i Jędrka. Karpielowie bardzo poważnie podchodzą do rodzicielstwa. Jakie wartości chcą wpoić swoim dzieciom?

Przede wszystkim trzeba dać im bezwarunkową miłość i poświęcić im dużo czasu. Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic, a nie dlatego, że ładnie posprzątają pokój czy przyniosą piątki na świadectwie. Rolą rodziców jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zapewnianie dzieci, że są kochane, ważne, mądre, nawet gdy pewne rzeczy przychodzą im z trudnością. Staram się przytulać i okazywać czułość moim dzieciom tak często, jak się da – mówi „Fleszowi” Paulina.

Paulina i Sebastian od kilku lat dzielą swoje życie między Warszawę a Zakopane, gdzie na stałe mieszka mama muzyka. W ciągu kilku najbliższych lat chcieliby się przenieść na stałe na Podhale. Ale Karpielowie i ich dzieci nie zamierzają zamieszkać z babcią. Na działce obok planują wybudować nowy dom dla swojej rodziny!

Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy zbudować dom, też według projektu Sebastiana. Większy niż ten, który mamy teraz, żebyśmy mogli zapraszać do siebie przyjaciół i rodzinę – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Krupińska-Karpiel.

Paulina i Sebastian poważnie myślą o powiększeniu rodziny. Czy niebawem modelka zajdzie w trzecią ciążę? Jest taka szansa!

Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem (śmiech). Z drugiej strony, kiedy masz już dwójkę dzieciaków w przedszkolu, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią a Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie”! - zdradza Paulina Krupińska-Karpiel.

Więcej o planach Pauliny Krupińskiej-Karpiel przeczytasz w nowym "Fleszu".

Okładka
Party.pl

Paulina i Sebastian myślą o trzecim dziecku.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na Instagramie
Instagram

 

Paulina Krupińska na 100 lat niepodległości
Instagram
Newsy
To ona była najdłużej panującą Miss Polonia! Kiedy Paulina Krupińska czuła się naprawdę dumna z Polski i siebie samej?
To ona była najdłużej panującą Miss Polonia! Kiedy Paulina Krupińska czuła się naprawdę dumna z Polski i siebie samej?

  Nie każdy może pamięta, ale Paulina Krupińska była najdłużej panującą Miss Polonia, koronę dzierżyła bowiem aż 4 lata (przez kolejne 3 lata nie organizowano wyborów) ! I to ona reprezentowała nas na Miss Universe 2013 w Rosji. Naszej reporterce opowiedziała kiedy czuła się naprawdę dumna z siebie i Polski.      Dla Pauliny, która od tego roku jest żoną wokalisty Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułecki, ważne są polskie tradycje. Stąd pewnie modelka i prezenterka telewizyjna tak dobrze czuje się na Podhalu. To jak ważne są korzenie, przekazują wraz z mężem również dzieciom.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Moja mała góralka ❤️ Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) Sie 29, 2018 o 3:23 PDT     Zobacz też:  Tradycyjna podhalańska czy współczesna olśniewająca? W której sukni ślubnej Paulina Krupińska wyglądała lepiej?   Pięknej Paulinie do twarzy również w tradycyjnym góralskim stroju!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Po góralsku 💃🏻❤️ Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) Maj 16, 2018 o 9:19 P DT  

Facebook
Newsy
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak zaczęła się ich miłość? To nie było łatwe...
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak zaczęła się ich miłość? To nie było łatwe...
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na premierze filmu "Ukryta gra"
ONS
Newsy
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Nowy Rok powitają... osobno! Przełożyli też plany powiększenia rodziny. Co się stało?
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Nowy Rok powitają... osobno! Przełożyli też plany powiększenia rodziny. Czyżby plotki o kryzysie w ich związku nie były przesadzone?

Jeszcze niedawno plotkowano o kryzysie małżeńskim Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Jak donosi "Party", para Nowy Rok powitają... osobno! Okazuje się, że Karpielowie odłożyli też plany powiększenia rodziny. Co się stało? Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska-Karpiel deklarowała, że razem z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką myślą o trzecim dziecku. Na razie jednak nie ma o tym mowy. Choć obecnie oboje przebywają w Zakopanem, skąd pochodzi muzyk Zakopower, to sylwestra Paulina spędzi tylko z dziećmi, Antosią i Jędrkiem. Dlaczego? Nie przepadam specjalnie za tym dniem. Dlatego z dzieciakami zostaniemy w Zakopanem, a Sebastian powita Nowy Rok na koncercie w Gdańsku. Potem do nas wraca i całą rodziną wybieramy się na narty – tłumaczy w rozmowie z „Party” Paulina. Mało kto wie, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest nie tylko świetnym muzykiem, ale też instruktorem narciarstwa. I choć oboje z Pauliną doskonale radzą sobie na nartach, to nie oni uczą swoje dzieci jazdy po stoku. Jędrek ma już 2, 5 roku i w tym roku pierwszy raz stanie na nartach. Jego siostra swoją przygodę z tym sportem też zaczynała w tym wieku. Tosia już jeździ sama. Jędrek skończył 2,5 roku, więc w tym roku pod okiem instruktora też spróbuje swoich sił na stoku – dodaje. Choć Karpielowie odłożyli plany powiększenia rodziny, wcale nie znaczy, że z nich rezygnują! Najpierw jednak chcą wybudować dla siebie nowy dom. Oczywiście w Zakopanem! Nad projektem i budową pięknej góralskiej chaty będzie czuwał Sebastian. Dlatego teraz zamiast na dziecku Karpielowie skupiają się na pracy zawodowej, by ruszyć z budową jak najszybciej się uda. Więcej o Paulinie Krupińskiej i Sebastianie Karpielu-Bułecce przeczytasz w nowym "Party". Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie myślą o trzecim...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner