Patty wzięła ślub Patty z DDTVN wzięła ślub Patty z DDTVN wzięła ślub Patty Patty z DDTVN wzięła ślub
Patty wzięła ślub
1/6
Patty wzięła ślub

 

Polska piosenkarka Patty, czyli Patrycja Dłutkiewicz wyszła za mąż! Możecie ją pamiętać z kontrowersyjnego występu sprzed prawie pięciu lat w "Dzień Dobry TVN"? To wtedy zasłynęła niejaka Andżelika Fajcht, a właściwie jej ekspresja podczas gry na gitarze.

 

Zobacz: Patty atakuje po żenującym występie: Utuczona szmiro, zazdrość cię zżera

 

Patty miała swoje pięć minut kilka lat temu - jej hit Nie ma nas (zabiłeś tę miłość) odtworzono aż 38 mln razy na YouTubie! Kiedy publiczność o nie zapomniała, starała się przypomnieć o sobie kontrowersyjnym singlem, w którym obrażała m.in. Sylwię Grzeszczak i Margaret.

 

Zobacz: Patty obraża w klipie Margaret, Grzeszczak i Urbańską. To nowy hit sieci

 

Dziś o jej sukcesach muzycznych ciężko powiedzieć cokolwiek, jednak wokalistce wiedzie się świetnie w życiu prywatnym. Niedawno piosenkarka poślubiła swojego wybranka, Michała! Zobaczcie suknię ślubną i poznajcie szczegóły tej uroczystości.

 

Zobacz także: Fatalna okładka Patty ściągnięta z Google'a? Znamy szczegóły

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/6
Patty z DDTVN wzięła ślub

 

Ceremonia miała miejsce 16 czerwca 2018 r. ​w Kościele Św. Antoniego Padewskiego w Łodzi. Patty wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Michała Workowskiego. Przyjęcie odbyło się w gronie najbliższych osób -  rodziny i przyjaciół. Para do ostatniej chwili trzymała wszystko w tajemnicy!

 

3/6
Patty z DDTVN wzięła ślub

 

Co Patty mówi o swoim ślubie?

"Dzień ślubu był jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu, spędzonym w towarzystwie najważniejszych i najbliższych dla nas osób". 

Jak wyglądała tego dnia?

4/6
Patty

 

Suknia Patty powstała rok!

dziękuję salonowi TIARA za piękna suknię 🙀 - napisała na swoim Instagramie!

5/6
Patty z DDTVN wzięła ślub

 

Po ślubie para młoda wybrała się w podróż poślubną na rajską Teneryfę! Gratulujemy! 

6/6
Okładka płyty Patty Już Zmrok
Więcej na temat śluby gwiazd