Trwają prace nad czwartą częścią filmu "Kogel Mogel", ale wszyscy z entuzjazmem wracamy do dwóch pierwszych, które stały się kultowe. W drugiej odsłonie komedii pojawiła się przyjaciółka Pawła, którą zagrała seksowna Jolanta Nowak! Co dziś robi i czym zajmuje się aktorka?

Reklama

To ją uwodził docent Wolański w "Koglu Moglu". Co dziś robi filmowa Paulina?

Jolanta Nowak w "Koglu Moglu" zagrała epizod, ale zapadła widzom w pamięć. Seksowna, ponętna blondynka oczarowała docenta Wolańskiego, któremu po wielu próbach udało się ją poderwać! Oczywiście na krótko, gdyż w umizgach w tunelu Pawła przeszkodziła im rozwścieczona Basia Wolańska, żona docenta! Tę scenę pamięta chyba każdy z nas!

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, ale tylko erotyczna. Tak twierdził docent Wolański, który był pod wielkim wrażeniem wdzięków Pauliny!

Co dziś robi Jolanta Nowak, która wcieliła się w rolę Pauliny?

Nowak była nadzieją polskiego kina. W latach 80. i 90. zagrała w wielu kultowych produkcjach - m.in. „Och Karol”, „Życie wewnętrzne”, „Porno” czy oczywiście „Galimatias, czyli kogel-mogel II”. W filmach i serialach grała mniej więcej do 1990 roku. Wówczas wyjechała do Niemiec. Tajemnicą zostaje to, czym się tam zajęła. Do Polski wracała sporadycznie. Ostatni raz w 2016 roku na jubileusz Zdzisława Wardejna, czyli filmowego docenta Wolańskiego.

Zobacz także

Zobacz także: Piotruś i Marlenka Wolańscy z "Kogla Mogla" przeszli metamorfozę. Internauci są oburzeni: "Co oni z was zrobili!?"

EastNews

W 2005 roku na chwilę wróciła do aktorstwa - zagrała epizod w serialu "Pensjonat pod różą" w Polsacie!

EastNews

Dziś Jolanta Nowak ma 61 lat i wciąż zachwyca urodą!

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama