Ranczo - zdjęcie z planu serialu
AKPA

Pamiętacie policjantkę z "Rancza"? Anna Iberszer zachwyciła swoim wyglądem w czarnej sukni!

Ranczo - zdjęcie z planu serialu
AKPA

Anna Iberszer w przyćmiła wszystkie gwiazdy na Wielkim Teście TVP! Serialowa Francesca Witebska z "Rancza" pojawiła się na nagraniu programu w czarnej, seksownej sukience i zachwyciła swoim wyglądem. Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcia pięknej aktorki, którą z pewnością doskonale pamiętacie z roli w hitowym serialu o mieszkańcach Wilkowyj. Anna Iberszer zadała szyku, a jej kreacją możecie się zainspirować szukając stylizacji na karnawał! 

Gwiazda "Rancza" zachwyca swoim wyglądem

Anna Iberszer ma na swoim koncie role w wielu hitowych produkcjach takich jak: "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Lejdis", "Na dobre i na złe" czy w "Przyjaciółkach". Wydaje się jednak, że największą popularność przyniosła jej rola w uwielbianym przez widzów serialu "Ranczo"! Anna Iberszer w hicie TVP zagrała piękną policjantkę, która w ramach wymiany unijnej rozpoczęła praktyki na komisariacie w Wilkowyjach. Serialowa Francesca zdobyła serce Witebskiego, utalentowanego pisarza z którym założyła rodzinę. Prywatnie mężem Anny Iberszer jest aktor Tomasz Drabek- fani "Rancza" z pewnością pamiętają go jako mecenasa Gabrielskiego, który pomógł Lucy (Ilona Ostrowska) wyjść z aresztu. 

Ostatni odcinek "Rancza" został wyemitowany w 2016 roku. Od tamtej chwili minęło już sporo czasu, a teraz Anna Iberszer pojawiła się na Wielkim Teście TVP. Aktorka wyglądała świetnie w czarnej sukience. Szeroki złoty pas podkreślił jej szczupłą talię. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Gwiazdor "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami"! O kim mowa?

Anna Iberszer na Wielki  Teście TVP.

Anna Iberszer w czarnej sukience
East News

Aktorka wyglądała świetnie!

Anna Iberszer w czarnej sukience
East News

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44