Party Stories
Jak dziś wygląda Victoria Onetto czyli Adelina de Solo "Motylek" ze "Zbuntowanego Anioła"?
Newsy

Pamiętacie Motylka ze "Zbuntowanego Anioła"? Dla Victorii Onetto czas się zatrzymał, wygląda pięknie!

Zbuntowany Anioł: jak wygląda dziś Motylek, służąca? Mamy jej najnowsze zdjęcia!

"Zbuntowany Anioł" to absolutnie hitowa telenowela sprzed ponad 20 lat. Chociaż akcja najbardziej skupiała się na losach Ivo i Milagros, to nie dało się przejść obojętnie obok postaci drugoplanowych. Bohaterką, która zdobyła ogromną sympatię widzów była niewątpliwie roztrzepana pokojówka Adelina de Solo zwana pieszczotliwie "Motylek", ze względu na ozdoby, które nosiła w pięknych, ogniście rudych włosach. Jak dziś wygląda Victoria Onetto, wcielająca się w jej rolę? Wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał! Koniecznie musicie zobaczyć te zdjęcia. 

Zobacz także: Andrea ze "Zbuntowanego anioła" ma już 54 lata! Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda serialu

Tak zmieniła się Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"! Serialowa siostra Ivo wciąż zachwyca!

Jak dziś wygląda Motylek ze "Zbuntowanego Anioła"?

Losy bohaterów "Zbuntowanego Anioła" śledziło przed telewizorami miliony osób w całej Polsce. Serial emitowany był na Polsacie od 29 maja 2000 roku. Główna bohaterka, czyli Milagros, grana przez Natalię Oreiro, zaprzyjaźniła się z Adeliną De Solo, graną przez Victorię Onetto, zaraz po tym jak została zatrudniona jako pokojówka w bogatej rodzinie Di Carlo. 

Adelina de Solo, nazywana "Motylkiem" charakteryzowała się żywiołowym charakterem oraz szalonymi fryzurami. Właśnie mija 20 lat od polskiej premiery "Zbuntowanego Anioła", a grająca "Motylka" Victoria Onetto niewiele się zmieniła! Dziś ma 48 lat i wygląda obłędnie! 

Od 2010 roku jest szczęśliwą żoną Juana Blasa Caballero, z którym ma córkę Evę Caballero Onetto. Para pobrała się po 8 latach związku. 

Victoria Onetto jest bardzo aktywna w sieci. Prowadzi również swoje konto na Instagramie. Poznalibyście ją po 20 latach? 

Zobacz także: Natalia Oreiro na Sylwestrze wyglądała pięknie, ale śpiewała z playbacku. Nie tylko ona! Fani rozgoryczeni!

Victoria Onetto zasłynęła dzięki roli "Motylka" w "Zbuntowanym Aniele". Oprócz roli hitowym serialu sprzed 20 lat, brała udział również w ponad 20 innych telenowelach! Ma na swoim koncie również 9 filmów fabularnych i gra w teatrze. 

Jak dziś wygląda Victoria Onetto czyli Adelina de Solo

Victoria Onetto ma dziś 48 lat i wciąż wygląda obłędnie. Prawda, że niewiele się zmieniła? 

Jak dziś wygląda Victoria Onetto czyli Adelina de Solo
Instagram Victoria Onetto

Jak dziś wygląda Victoria Onetto czyli Adelina de Solo
Instagram Victoria Onetto

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Elżbieta Starostecka w "Trędowatej", 1976 r.
East News
Newsy
Jak dziś wygląda Stefcia z "Trędowatej", czyli Elżbieta Starostecka? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

1 listopada Telewizja Polska od lat pokazuje najsłynniejsze produkcje z lat 70. i 80. Obok "Znachora" to oczywiście również film "Trędowata" w reżyserii Jerzego Hoffmana, z 1976 roku. Dziś zobaczymy go o godz. 14 w TVP 1. Widzom, którzy zastanawiają się, jak wygląda dziś główna bohaterka - Stefcia Rudecka, spieszymy z odpowiedzią! Prześliczną guwernantkę o delikatnej urodzie, Stefcię, zagrała 33-letnia wówczas Elżbieta Starostecka. Dziś gwiazda ma 76 lat i nadal jest aktywna zawodowo! Poznajcie jej historię i zobaczcie zdjęcia filmowej "Trędowatej"!  Zobacz także:  ABBA ciągle na topie, a jak dziś wyglądają członkowie supergrupy? 

Jak dziś wygląda Andrea Ramos z serialu Zbuntowany anioł?
Seriale
Andrea ze "Zbuntowanego anioła" ma już 54 lata! Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda serialu
Zbuntowany anioł: jak wyglądają aktorzy serialu dziś? Zobacz, jak dziś wygląda Andrea Ramos z serialu Zbuntowany anioł!

W latach 1998-1999 furorę na całym świecie, a także w Polsce, robił argentyński serial "Zbuntowany anioł" z Natalią Oreiro w roli głównej. Fani z zapartym tchem czy Milagros i Ivo będą razem, czy ciągle będzie im przeszkadzać m.in. złośliwa intrygantka, Andrea Ramos. W jej rolę wcieliła się 54-letnia dziś argentyńska aktorka, a dziś już częściej modelka i prezenterka, Mariana Arias. Jak dziś wygląda? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia! Jak dziś wygląda Andrea ze "Zbuntowanego anioła"? Mariana Arias ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2005 roku w serialu "Pajaritos", ale wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Ma własną markę okularów, prowadzi szkolenia, konferencje. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 44 tysiące fanów.  Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia! Prawda, że zmieniła się bardzo niewiele!? W serialu Andrea bardzo mocno walczyła o Iva, w którym była zakochana do szaleństwa. Jednak ich uczucie słabło, a Ramos coraz bardziej nie cierpiała Milagros, która zbliżała się do Ivo.  Od premiery "Zbuntowanego anioła" mija 22 lata. Czas działa jednak na korzyść aktorki! Mariana Arias wygląda świetnie! Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć serial "Zbuntowany anioł"?  

Gloria ze Zbuntowanego anioła po latach. Jak wygląda?
Seriale
Gloria ze "Zbuntowanego anioła" ma dziś 43 lata i... wygląda lepiej niż w serialu! Zobaczcie zdjęcia
Jak dziś wygląda Gloria ze Zbuntowanego anioła? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Zastanawiacie się, jak wygląda dziś urocza służąca Gloria ze "Zbuntowanego anioła"? Grała ją Gabriela Sari, 43-letnia dziś argentyńska aktorka. Czy nadal może pochwalić się krzaczastymi brwiami, które były jej znakiem rozpoznawczym? Śmiało możemy stwierdzić, że gwiazda dziś wygląda znacznie lepiej niż 20 lat temu, kiedy był kręcony "Zbuntowany anioł". Sami zobaczcie! Jak wygląda Gloria ze "Zbuntowanego anioła"? Gloria była najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki serialu, czyli Milagros (Natalia Oreiro). Była bardzo lojalna, uczciwa i pracowita. Uwielbiała tańczyć na imprezach! Serca widzów podbiła swoją oryginalną urodą.  Dziś Gabriela Sari ma 43 lata, jest szczęśliwą mamą (trzy lata temu została mamą córki Donny) i wciąż robi wielką karierę, głównie w Ameryce Południowej. Jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad pół miliona fanów.  Z zamiłowania gwiazda jest również plastyczką.  Jak wam się dziś podoba? Prawda, że serialowa Gloria wygląda pięknie?   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner