Meghan Markle, księżna Kate
East News
A pałac komentuje ich konflikt!
1/5
Elżbieta II, księżna Kate, Meghan Markle
East News

 

Konflikt między Meghan Markle, a księżną Kate narasta od kilku miesięcy. Choć początkowo ich relacje były poprawne, z czasem obie księżne zaczęły ze sobą rywalizować. Po majowym ślubie Meghan i księcia Harry'ego, brytyjskie media donosiły, że Kate jest zazdrosna o popularność Meghan, która gwałtownie wzrosła. Potem o to, że Meghan została okrzyknięta nową ikoną mody. Ostatnia plotka głosi, że Meghan doprowadziła Kate do łez

Potwierdzeniem plotek o konflikcie między Kate a Meghan jest informacja o tym, że Harry i jego żona wyprowadzają się z pałacu Kensington, w którym mieszkali z Williamem i jego żoną. Do tego mówi się, że nie spędzą razem świat Bożego Narodzenia - książę i księżna Sussex będą obchodzić święta z królową, a William i Kate z rodziną księżnej. 

Plotki o konflikcie postanowił skomentować Pałac Buckingham. Zobacz, co napisali przedstawiciele królowej!

Zobacz: Czy naprawdę Meghan Markle może być do tego zdolna? To dlatego jej asystentka zrezygnowała z pracy

2/5
Meghan Markle, księżna Kate
East News

 

Czy między żonami Williama i Harry'ego rzeczywiście narasta konflikt? W "The Mirror" pojawił się oficjalny komentarz Pałac Buckingham w sprawie rzekomego konfliktu. Co napisano?

- To się nigdy nie wydarzyło, miał odpisać pałac.

Fakty jednak przeczą temu, co pisze pałac. Teraz mówi się również o tym, że Meghan Markle w sprawie konfliktu z Kate postanowiła poradzić się samej królowej. Więcej szczegółów na kolejnym slajdzie!

3/5
East News

 

Meghan ma pójść po radę do samej królowej. Księżna nie radzi sobie z hejtem, który pojawia się na jej temat w sieci. Chodzi również o konflikt z Kate - Brytyjczycy kochają Kate, dlatego to Meghan obwiniają o konflikty w rodzinie. Zwłaszcza, że Harry i William również przestali się dogadywać, po tym jak ich żony zaczęły ze sobą rywalizować. 

- Meghan zwróci się do królowej, by pomogła jej w sytuacji z Kate. Księżna przy okazji chce napić się filiżanki herbaty z królową. Nie potrzebuje zaproszenia - w końcu to rodzina - donosi "Express".

Myślicie, że królowa powie jej, jak radzić sobie z nieprzychylnymi publikacjami w mediach i hejtem w sieci?

4/5
Meghan Markle

Mówi się, że Meghan i Kate nie spędzą razem świat Bożego Narodzenia, ponieważ ubiegłoroczna kolacja świąteczna nie przebiegła w miłej atmosferze.

William i Kate za namową księcia Karola zaprosili Meghan do siebie, ponieważ Harry uznał, że nie została przez nich ciepło przyjęta w rodzinie królewskiej. Niestety to spotkanie świąteczne zapamietają na długo... Dlaczego?

„Meghan była niemiła. Kate próbowała z nią dyskretnie o tym porozmawiać, ale ta poszła od razu do Harry'ego, który stanął po jej stronie. William oczywiście zaczął bronić Kate, która była wtedy w piątym miesiącu ciąży i nie miała siły na tego rodzaju konfrontacje. Doszło do koszmarnej kłótni”, donosi informator Daily Mail. 

5/5
Kate - czyj styl kopiuje?

Kate postanowiła, że tegoroczne święta spędzą z jej rodziną. Myślicie, że konflikt między Kate a Meghan rzeczywiście istnieje?