Party Stories
Listy do M 4 - kiedy czwarta część?
TVN
Newsy

Będzie czwarta część "Listów do M."! Kiedy premiera i kto wystąpi? Wiemy!

Kto znalazł się w obsadzie kontynuacji kultowej komedii? Padł pierwszy klaps na planie "Listów do M. 4"! Kto znalazł się w obsadzie kontynuacji kultowej komedii?

Fani serii "Listów do M." z pewnością czekali na tę informację! Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej, 4. części kultowego, kinowego hitu! Na oficjalnym Instagramowym profilu filmu pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu. Ujawniono także pierwsze nazwiska, które wezmą udział w produkcji. Kiedy zatem będziemy mogli pójść do kina?

Zobacz także: Pamiętasz dzieci z pierwszej części "Listów do M."? Zobacz, jak się zmieniły! Co teraz robią?

Cezary Pazura wystąpi w czwartej części świątecznego hitu "Listy do M."?

Ruszyły zdjęcia do 4. części "Listów do M."!

"Listy do M." zyskały ogromną sympatię widzów! Każda część filmu spotyka się z ciepłym przyjęciem przez publiczność i cieszy się wielką popularnością. Właśnie ruszyły prace nad kolejną, 4. częścią tej hitowej serii. Fani filmu już nie mogą się doczekać, aż zobaczą kolejną odsłonę tej produkcji. Niestety, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Premiera "Listów do M. 4" zaplanowana jest bowiem na 4 listopada 2020 roku!

Ekipa filmowa śnieży miasto, czyli będą Listy po raz czwarty 🎅
Dzisiaj padł pierwszy klaps na planie naszej świątecznej komedii. „Listy do M. 4” już 4 listopada w kinach - czytamy na Instagramie produkcji filmu. 

Co więcej, potwierdzono już trzy nazwiska, które wystąpią w kontynuacji "Listów do M.". Ponownie w rolach głównych zobaczymy Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant oraz Piotra Adamczyka! Reżyserem filmu jest zaś Patrick Yoka.

W rolach głównych oczywiście: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i mnóstwo wspaniałych aktorów, o których pojawieniu się na planie będziemy Was informować. Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Trzymajcie kciuki, by ekipa za bardzo dziś nie zmarzła 😉

Fani "Listów do M." nie posiadają się ze szczęścia! Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wielbicieli, którzy już nie mogą się doczekać, aż wybiorą się do kina na czwartą część filmu! 

- Oooo tak 😍 już się nie mogę doczekać ❤️❤️❤️

- Wspaniale!!!!

- będzie oglądane

- Rewelacja 😍😍😍 - piszą fani. 

A wy, wybierzecie się do kina na 4. części "Listów do M."? My przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać!

W rolach głównych ponownie zobaczymy Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka!

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, Listy do M.
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Karolak - Mikołaj
materiały prasowe
Newsy
"Listy do M." to od lat świąteczny hit! Ale tego o tym filmie pewnie nie wiedzieliście...

Tego nie wiedziałeś o filmie "Listy do M."! Okazuje się, że polska produkcja, która od lat jest świątecznym hitem skrywa pewnie tajemnice, które właśnie Wam ujawnimy! Pamiętacie scenę, w której Maciej Zakościelny gra na trąbce? Okazuje się, że aktor nauczył się na niej grać specjalnie na potrzeby filmu! Reżyserem jest Mitja Okorn, prywatnie partner Weroniki Książkiewicz. Co jeszcze? Po 9 latach przerwy na planie znowu spotykali się Maciej Zakościelny i Julka Wróblewska. Wcześniej grali razem w kultowej komedii "Tylko mnie kochaj". Zobaczcie nasze wideo, aby poznać więcej ciekawostekdotyczących filmu "Listy do M."!   Zobacz:  Maciej Zakościelny po raz pierwszy o narodzinach syna: "Rola ojca bardzo mi odpowiada"​   Tego nie wiesz o filmie "Listy do M."

Listy do M., Holiday, To właśnie miłość - plakaty świątecznych filmów
Eastnews/plakaty filmowe
Newsy
"To właśnie miłość", "Listy do M.", "Holiday" - kochasz filmy świąteczne? Sprawdź się w naszym quizie! Pytanie nr. 3 tylko dla uważnych widzów!

"To właśnie miłość", "Listy do M.", "Holiday" to filmy, do których najlepiej wraca się w okresie świątecznym. Hugh Grant zachwyca w "To właśnie miłość", szalony Tomasz Karolak bawi jako św. Mikołaj w "Listach do M.", a Kate Winslet wzrusza w "Holiday". My tyle razy oglądaliśmy te filmy, że właściwie znamy je na pamięć. A Wy? Pamiętacie każdy szczegół?

 

Jak nazywa się książka Agnieszki Dygant? Na jakim instrumencie gra Maciej Zakościelny? Do jakiego miasta przeprowadza się Kate Winslet? Z kim romansuje Cameron Diaz? Zachęcamy do udziału w naszym quizie! Świetna zabawa - gwarantowana!

"To właśnie miłość", " Listy do M. ", "Holiday" to filmy, do których najlepiej wraca się w okresie świątecznym. Hugh Grant zachwyca w "To właśnie miłość", szalony Tomasz Karolak bawi jako św. Mikołaj w "Listach do M.", a Kate Winslet wzrusza w "Holiday". My tyle razy oglądaliśmy te filmy, że właściwie znamy je na pamięć. A Wy? Pamiętacie każdy szczegół?   Jak nazywa się książka Agnieszki Dygant? Na jakim instrumencie gra Maciej Zakościelny? Do jakiego miasta przeprowadza się Kate Winslet? Z kim romansuje  Cameron Diaz? Zachęcamy do udziału w naszym quizie! Świetna zabawa - gwarantowana!

Listy do M 4 - kiedy czwarta część?
TVN
Newsy
Kiedy odbędzie się premiera "Listów do M. 4"? Agnieszka Dygant ujawniła nowy termin 

"Listy do M. 4" miały trafić do kin 4. listopada. Jednak z powodu pandemii koronawirusa i mocnych obostrzeń dla kin, produkcja zdecydowała się przełożyć premierę filmu. Agnieszka Dygant w swoim najnowszym wpisie wyjawiła, kiedy najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć czwartą część kultowej komedii romantycznej. Fani filmu bardzo żałują, że będą musieli czekać aż tyle.  Zobacz także:  Agnieszka Dygant zachwyciła zdjęciem w bikini. Internauci: "Wyglądasz jak Julia Roberts"! Kiedy odbędzie się premiera "Listów do M. 4"?  "Listy do M" od lat biją rekordy oglądalności! Film podbił serca milionów Polaków, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne części produkcji. Kilka dni temu miała odbyć się premiera "Listów do M. 4", ale z powodu ograniczeń w kinach, a teraz już całkowitym ich zamknięciu, producenci podjęli decyzję o przesunięciu premiery. Już jakiś czas temu portalowi naekranie.pl udało się ustalić, że najprawdopodobniej nową część komedii romantycznej zobaczymy przed świętami Bożego Narodzenia, ale w... 2021 roku! To oznaczałoby, że premiera byłaby przesunięta aż o rok. Teraz Agnieszka Dygant, jedna z największych gwiazd "Listów do M." w swoim najnowszym wpisie potwierdziła wcześniejsze medialne doniesienia.  Cześć🤗 dzisiaj miała być premiera listów do M 4. Ale z wiadomych powodów została przeniesiona na inny termin. Mam nadzieję, że za rok zobaczycie ją w kinie pełnym ludzi i że będzie nam wszystkim miło i wesoło . I że nie będzie już.. wiadomo czego. Czego serdecznie Wam i sobie życzę♥️ - napisała Agnieszka Dygant.  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy bardzo żałują, że będą musieli jeszcze tyle czekać na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner