Jakub Jankiewicz, Julia Wróblewska w Listach do M 2011 Jakub Jankiewicz w Listach do M Jakub Jankiewicz w garniturze Julia Wróblewska w Listach do M 2011 Julia Wróblewska w Listach do M
Jakub Jankiewicz, Julia Wróblewska w Listach do M 2011
ONS.pl
1/9
Jakub Jankiewicz, Julia Wróblewska w Listach do M 2011
ONS.pl

W 2011 roku odbyła się premiera filmu, który zapisał się w świątecznej historii - "Listy do M." To ciepła opowieść o tym, jak można przywrócić ducha świąt Bożego Narodzenia. Kilka rodzin, ich problemy, a wśród nich dzieci, które pragną, by ich rodzice byli szczęśliwi, święta były udane, a w mroźnym powietrzu czuć było miłość.  

Do tej pory powstały już trzy części, a wraz z nimi zmieniali się mali bohaterowie. Teraz już prawie dorośli!  Sprawdźcie, jak teraz wyglądają i czym się zajmują na przykład filmowa Tosia (Julia Wróblewska), Kostek (Jakub Jankiewicz), Majka (Anna Matysiak) oraz Kacper (Adam Tyniec).

 

A zaczynamy od... PRZEJDŹ NA KOLEJNĄ STRONĘ

 

Zobacz: "Listy do M." to od lat świąteczny hit! Ale tego o tym filmie pewnie nie wiedzieliście...

2/9
Jakub Jankiewicz w Listach do M
ONS.pl

Jakub Jankiewicz wcielał się w postać Kostka Koniecznego. Młody aktor urodził się 3 stycznia 2003 roku i teraz ma już 15 lat. Rola Kostka, syna radiowca granego przez Macieja Stuhra, nie była jego aktorskim debiutem. Po raz pierwszy na ekranie można było go zobaczyć w serialu fabularnym „Chichot losu” z 2009 roku. Rola u boku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej przyniosła mu popularność. Kuba kontynuował dobrą passę, a debiut w wieku 8 lat na dużym ekranie w filmie „Listy do M.” był jego kolejnym sukcesem. Rolę Kostka powtórzył w 2015 roku w filmie „Listy do M. 2”.

Co robi i jak wygląda teraz?

3/9
Jakub Jankiewicz w garniturze
ONS.pl

Lista seriali telewizyjnych, w których można zobaczyć Jakuba jest długa. Od 2013 roku gra Antka Szeflera w „M jak Miłość”. Pojawił się również w takich serialach jak „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Na dobre i na złe” czy „Strażacy”. Jest też jednym z prowadzących programu „Ziarno”.

Głos Kuby Jankiewicza można usłyszeć w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. „Renifer Niko ratuje Święta”, „Frankenweenie”, „Uniwersytet Potworny”, „Wakacje Mikołajka”, „LEGO Przygoda” to tylko kilka z nich. Kuba użyczył głosu synowi sąsiada Hanny w kultowej grze komputerowej „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. W 2018 roku można było go usłyszeć w roli Marlona w filmie „Luis i obcy”.

Młody aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, w szczególności na swoich kanałach na Facebooku i Instagramie. Stamtąd można dowiedzieć się m.in., że Kuba zainteresowany jest windsurfingiem oraz dbaniem o środowisko.

4/9
Julia Wróblewska w Listach do M 2011
ONS.pl

Julia Wróblewska wcieliła się w "Listach do M." w rolę Tosi, dziewczynki z domu dziecka. I chyba to, że wybór padł na Wróblewską nie był przypadkowy, bowiem  młoda aktorka to prawdziwa gwiazda ekranu, która dojrzewała na oczach widzów. Dziś to już dwudziestoletnia kobieta, która z powodzeniem łączy obowiązki aktorskie – Julia nie jest zawodową aktorką – ze studiami na iberystyce. Aktorkę można obserwować na Instagramie, gdzie bardzo aktywnie się udziela i relacjonuje swoje życie prawie każdego dnia. A pamiętacie od czego się zaczęło? Julka zadebiutowała w 2006 roku w hitowej komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. U boku m.in. Macieja Zakościelnego i Agnieszki Grochowskiej zagrała tam rezolutną Michalinę.

Jak rozwinęła się jej kariera?

5/9
Julia Wróblewska w Listach do M
Instagram

Rola Michaliny przyniosła jej rozpoznawalność i popularność. Od czasu debiutu Julia Wróblewska nie znika z ekranu. W telewizji można ją oglądać co tydzień w roli Zosi Warakomskiej w serialu „M jak Miłość”. Jest stałą bywalczynią telewizyjnych show. Występowała w „Celebrity Splash!”, w którym zajęła czwarte miejsce, „Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami”, który w parze z Janem Klimentem ukończyła na trzecim miejscu oraz w programie „Agent – Gwiazdy”. W trzecim jego sezonie zajęła ósme miejsce.

6/9
Julia Wróblewska w zielonej sukience
Instagram

Julia Wróblewska jest już dorosłą kobietą i na razie nie myśli o studiach aktorskich. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na jej stronie internetowej juliawroblewska.pl.

7/9
Adam Tyniec w listach do M 2011
YouTube

Adam Tyniec w „Listach do M.” wcielił się w rolę Kacpra. Nastoletniego złodzieja, który kradnie telefon Melchiorowi. Rozpoczyna tym samym ciąg wydarzeń, który doprowadza do szczęśliwego finału. Kacper zyskuje przyjaciela, a Melchior dojrzewa do tego, by zostać ojcem.

Po roli Kacpra, Adama Tyńca można było zobaczyć jeszcze w roli kilkuletniego Janka Meli w filmie „Mój biegun” i na tym zakończyła się jego przygoda z ekranem. Być może fakt rozbratu z aktorstwem tłumaczy jeden z komentarzy znalezionych na portalu FIlmweb: „Znam Adama osobiście, ponieważ byłam z nim kilkukrotnie na zimowisku i na wakacjach. Jest bardzo fajny i zabawny . Wcale nie uważa się za aktora :)”.

Co więcej słychać u niego? Internet na ten temat milczy. Można więc założyć, ze Adam Tyniec ceni sobie swoją prywatność.

8/9
Anna Matysiak Listy do M 2011
YouTube

Anna Matysiak wcieliła się w "Listach do M." w rolę Majki, zbuntowanej nastolatki, córki Szczepana (Piotr Adamczyk) i Kariny (Agnieszka Dygant). Co ciekawe, Matysiak grając w "Listach do M." miała już 22 lata :). Aktorka znana była już wcześniej  z roli Anny Ramony Szymańskiej w serialu "Klan", w którym gra do dziś oraz serialu "Tancerze" z roli Luizy. Potem było "Prawo Agaty" i wiele innych seriali takich jak m.in. "Misja Afganistan, "Lekarze" czy "Hotel 52".

Ania była studentką WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie (kierunek aktorstwo). Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako tancerka występowała na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie oraz w Teatrze Muzycznym Roma. 

Prywatnie to najlepsza przyjaciółka blogerki Macademina Girl. Czego jeszcze o niej nie wiecie?

9/9
Anna Matysiak w czarnym golfie
ONS.pl

Anna Matysiak jest też instruktorem tańca oraz choreografem.

W 2015 roku wzięła udział w odważnej rozbieranej sesji w piśmie CKM. Obecnie, oprócz tańca, jej największą pasją jest wspinaczka. Ania to też fanka psów, ma ich aż dwa: Miszę i Nolę. Jest wegetarianką i fanką zdrowego jedzenia bez glutenu. Prywatnie jest związana z tancerzem Marcinem Tylkowskim.

W kwietniu będzie obchodzić swoje 30. urodziny.

Więcej na temat Julia Wróblewska Listy do M.