Kto jeszcze się pojawił?
WIDEO…
Piaseczny, Okupnik, Rozenek na otwarciu nowej restauracji[FOTO]

Akpa
Kto jeszcze się pojawił?
WIDEO…

Akpa
Wczoraj w Warszawie na ulicy Emilii Plater odbyło się głośne otwarcie nowej restauracji - "Cud Miód", która serwować będzie specjały z kuchni polskiej i europejskiej. Nowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy przyciągnęło sporo gwiazd. Pojawili się m.in. Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Jacek Rozenek, Tomasz i Ewa Lubert, Rafał Mohr, Lidia Kopania, Izabela Zwierzyńska czy Majka Jeżowska.
Która z gwiazd wyglądała najlepiej?

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.