Najpopularniejsze imiona wśród dzieci gwiazd

Oto najpopularniejsze imiona wśród dzieci gwiazd! Jest jeden zdecydowany lider! 

Najpopularniejsze imiona wśród dzieci gwiazd

W 2019 roku najpopularniejszymi imionami dla dziewczynek były kolejno Zuzia, Julia i Zofia, a wśród chłopców - Antoni, Jan i Jakub. A jak wygląda sytuacja wśród polskich gwiazd? Które imiona królują? Zdecydowanie tradycyjne! Ale jest zdecydowany lider. Poznajcie najpopularniejsze imiona wśród dzieci celebrytów!

Zobacz także: Nikon, Koko, Etiennette, Róża - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

Imiona dzieci gwiazd. Które najpopularniejsze?

Zacznijmy od dziewczynek. Wśród dzieci gwiazd bardzo popularne jest imię Helena (to córki Justyny Steczkowskiej, Kasi Cichopek czy Piotra Rubika). Niezmiennie popularnością cieszy się Zosia (córki Agnieszki Sienkiewicz, Małgosi Sochy, Tomasza Wolnego czy Rafała Mroczka). Na prowadzenie wysuwa się jednak Laura (córki Darii Ładochy, Roberta i Ani Lewandowskich, Natalii Kukulskiej, Piotra Kraśki czy Karola Strasburgera).

Kasia Cichopek z córką Heleną i synem Adamem.

Instagram

Tu Agnieszka Sienkiewicz z córką Marysią.

Agnieszka Sienkiewicz z córką Marysią
Instagram

Antosia podbiła serca Pauliny Krupińskiej, Sylwii Bomby i Ani Wendzikowskiej. Hanna - tak córki nazwali Dorota Gardias, Paweł Domagała i Basia Kurdej-Szatan. Magda Różczka i Dorota Szelągowska dla swoich córek wybrały imię Wanda.

Basia Kurdej Szatan całuje męża

Na imię Basia dla swoich córek zdecydowali się Anna Guzik, Paweł Domagała i Małgosia Socha, a na Bognę - Sylwia Grzeszczak oraz również Anna Guzik.

Małgorzata Socha z córką
Instagram

Na imię Pola zdecydowały się dla swoich córek Kinga Rusin, Marietta Żukowska, Ania Wyszkoni, a ostatnio Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć ❤️

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Co z chłopcami? Tutaj zdecydowanie rządzi... Henryk! Na takie imię dla synów zdecydowali się m.in. Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk, Borys Szyc, Alicja Bachleda Curuś, Katarzyna Zielińska, Kasia Burzyńska, Rozalia Mancewicz, Michał Żebrowski oraz Magda Mołek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️🙏 #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove❤️ #miłośćwczasiekwarantanny

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Bardzo popularnym imieniem wśród chłopców jest Stanisław. To syn m.in. Małgorzaty Sochy, Justyny Steczkowskiej czy Małgorzaty Rozenek. Aleksandra z kolei wychowują Kasia Zielińska oraz Piotr Kraśko. 

Małgorzata Rozenek z Tadziem i Stasiem.

Małgorzata Rozenek z synami

Syna Leona mają Justyna Steczkowska, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, a ostatnio synka nazwała tak Ewa Mrozowska z "Gogglebox"!

Ewa Mrozowska o opiece nad synem
Instagram

A Wam jakie imiona podobają się najbardziej?

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26