Izabela Kisio o pieniądzach córki
ONS
Newsy

Ola Kisio przerywa milczenie w sprawie matki. Po 3 latach wystosowała oświadczenie

Aktorka ma dość

Wczoraj w internecie zawrzało po tym, jak Izabela Kisio-Skorupa ostro potraktowała swoją córkę. Matka Aleksandry Kisio na Facebooku skomentowała zdjęcia aktorki brylującej na imprezach. Dodała że sama nie ma dachu nad głową, a ze względu na porę roku "zamarza". Co więcej, chociaż prosi Olę o pomoc - ta konsekwentnie jej odmawia. Zobacz: "Lewe geny wyszły! Nie mam gdzie spać! ZAMARZAM!"

Mocne słowa w końcu zwróciły uwagę Oli, która zdecydowała się po trzech latach wystosować oświadczenie do mediów, prosząc o uszanowanie jej relacji rodzinnych.

Bardzo proszę i apeluje, aby w ostatnich tygodniach mojego stanu, stanu błogosławionego dać mojej osobie spokój. Każda plotka, nieprawdziwa informacja, a już najbardziej nowe sensacje na temat trudnych kontaktów z moją matką Izabelą Kisio-Skorupą szkodzą zdrowiu mojemu oraz mojego dziecka. Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Bardzo proszę jeszcze raz o spokój i uszanowanie mojej decyzji w tym ważnym dla mojego życia momencie.
Z poważaniem, Aleksandra Kisio


Ze słów Oli wyłania się obraz ostrej patologii. Czy słowa córki powstrzymają Izabelę Kisio-Skorupę przed kolejnymi atakami?

Zobacz: "Nigdy nie uderzyłam Oli, a powinnam"Izabela Ksio-Skorupa na plaży:

Druga zapowiedź porogramu Izabelii Kisio
Instagram
Newsy
Jest druga zapowiedź programu mamy Kisio. Izabela strzela z karabinu: Dobra, zaczynamy proszę państwa [WIDEO]
Lepsza od pierwszej?

Kilka tygodni temu Izabela Kisio Skorupa obwieściła światu, że już niedługo poprowadzi internetowy program o modzie "Start Line Modowy Rentgen". Do sieci trafiła jednak na razie tylko zapowiedź show, w której najsłynniejsza mama w Polsce tańczy i wysyła buziaczki na ściance. Przypomnijmy: Hit! Taniec na ściance, przesyłanie buziaków... Tak Mama Kisio promuje swoje modowe show Fani mamy Oli Kisio z niecierpliwością czekają na odcinek, jednak gwiazda chce jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Na Facebooku pojawiła się kolejna, krótka zajawka show, tym razem trochę spokojniejsza, choć z wykorzystaniem... karabinu! Matka aktorki zapewnia, że już niedługo pierwszy odcinek pojawi się w sieci: Dobra, zaczynamy proszę państwa. Program Smart Line Modowy Rentgen wchodzi na antenę. - mówi Po takiej zapowiedzi - chyba warto czekać. Zobacz: Wojewódzki wciąż śmieje się z afery z Durczokiem. Teraz pomogła mu mama Kisio: Chciałabym faceta z kasą     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Post użytkownika Matka Oli Kisio Izabela Skorupa .   Izabela Kisio Skorupa na pokazie mody:

Matka Oli Kisio atakuje media
ONS
Newsy
Matka Oli Kisio nie odpuszcza. Wystosowała agresywny apel w imieniu swoim i córki
Izabela Kisio-Skorupa znów się oburzyła

Aleksandra Kisio od dłuższego czasu ma nie lada problem ze swoją matką. Izabela Kisio-Skorupa zaistniała bowiem kilkoma głośnymi wywiadami, w których dość niepochlebnie wypowiadała się o córce. O sobie natomiast lubi mówić w superlatywach i snuć niewiarygodne wręcz plany. Ostatnio zdradziła nam, w którą stronę pójdzie jej kariera. Przypomnijmy: Mama Oli Kisio nagrywa płytę. Uwierzyli w nią wybitni muzycy Teraz jednak okazuje się, że medialne zamieszanie wokół jej osoby nie do końca odpowiada samej zainteresowanej. Do komunikacji z prasą Kisio-Skorupa używa swojego Facebooka, gdzie zwykła zamieszczać "oficjalne" oświadczenia. W najnowszym poście matka aktorki wzywa wszystkich do zaprzestania pisania w ich imieniu artykułów, które mają na celu pogorszenie jej relacji z córką. Wszystko to oczywiście w typowym już dla Izabeli stylu.   NIE ZYCZYMY SOBIE ZEBY PISANO W NASZYM IMIENIU. W OBRONIE SWOJEJ .MOJEJ CORKI I RODZINY NIE ZYCZYMY SOBIE ZEBY KTOS STEROWAL POWODOWAL TAKIE SYTUACJE AFERY. PROSZE SIE ODCZEPIC I ZAJMOWAC SIE SOBA A NIE NASZA SYTUACJA TYM CO ROBIMY CO CHCEMY I CO MAMY ZAMIAR ROBIC. MOZECIE TYLKO POOGLADAC I TO WSZYSTKO> A PRZEDE WSZYSTKIM ZAMKNAC SIE> ZWYCZAJNIE ZAMKNAC GEMBY .IZABELA KISIO- SKORUPA [pisownia oryginalna] - możemy przeczytać na jej Facebooku. Gwiazda powinna w końcu zareagować? Zobacz: "Nie szanuje mnie, załatwiałam jej główne role. We dwie przewróciłybyśmy rynek!" Izabela Kisio-Skorupa w Sopocie:

Korwin komentuje poczynania Kisio-Skorupy
ONS
Newsy
Korwin komentuje poczynania matki Kisio: Jeszcze chwila i wyląduje w...
Co sądzi o nowej celebrytce?

Rodzice gwiazd i celebrytów trzymają się zazwyczaj na uboczu, pojawiając się jedynie na oficjalnych imprezach na zaproszenie swoich sławnych pociech. Sporadycznie też zdarzają się wywiady czy wspólne sesje. Ostatnio jednak w polskim show-biznesie pojawiła się matka jednej z aktorek, o której już jest głośno. Przypomnijmy: "Dzwoniła do mnie z jachtów żeby przysłać pieniądze" W ostatnich tygodniach Izabela Kisio-Skorupa udzieliła kilku naprawdę mocnych wywiadów. Zdradza w nim kulisy show-biznesu, nie szczędzi też ostrych słów pod adresem swojej córki. Jej wypowiedzi obiegły już sieć i Kisio zaczęła być swego rodzaju internetowym fenomenem. Wytworzył się wokół niej taki szum, że sporo miejsca w najnowszej kolumnie we "Wprost" poświeciła jej Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka głośno zastanawia się, jak dalej potoczy się kariera Izabeli. Na nową "gwiazdę" mediów wyrasta niejaka Izabela Kisio-Skorupa. To matka aktorki i celebrytki Izabeli Kisio, na prawo i lewo udzielająca wywiadów o sobie, show-biznesie i swej podobno niewdzięcznej córce. Zabawne czy już straszne? Na razie pani Kisio-Skorupa zaszła na portale plotkarskie, ale coś mi mówi, że jeszcze chwila i wyląduje wzorem Trybsona na kanapie u Wojewódzkiego. Albo w "Tańcu z Gwiazdami". A samej Oli bardzo współczuję. Naprawdę - komentuje Korwin. Waszym zdaniem Izabela Kisio-Skorupa ma szanse na karierę w polskich mediach? Zobacz: "Moja córka mnie nie szanuje. We dwie przewróciłybyśmy rynek!" Mama Oli Kisio na salonach:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner