Łukasz Adam Hotel Paradise
Instagram

Ostre komentarze po rajskim rozdaniu w "Hotel Paradise"! Odpadnięcie Łukasza wywołało burzę w sieci

Łukasz Adam Hotel Paradise
Instagram

Podczas ostatniego rajskiego rozdania w "Hotel Paradise" program opuścił Łukasz, nowy uczestnik. Do końca próbował przekonać do siebie Violę, Anię i Martę, ale niestety mu się to nie udało i musiał pożegnać się z reality-show.

Widzowie programu są zaskoczeni, że stałe i najmocniejsze pary są promowane, a nowi uczestnicy nie mają szansy zawalczyć o wygraną. Według niektórych Internautów to Adam rozdaje karty w programie i wpływa na decyzję pozostałych uczestników. Komentarze po ostatnim odcinku naprawdę ostro oceniają Maćka i Adama. O co chodzi?

Ewydanie Party

Widzowie "Hotel Paradise" o odpadnięciu Łukasza

W ostatnim odcinku najwięcej kontrowersji wywołało odejście nowego uczestnika z "Hotel Paradise". Przez to, że Maciek otrzymał immunitet czuł się pewnie, a Adam robił wszystko, aby pozbyć się Łukasza z programu i ostatecznie to się udało. Tu nie było zaskoczenia, ale właśnie to razi fanów programu, że staje się przewidywalny i promuje najsilniejsze pary:

o była nierówna gra. Maciek dostał immunitet, bez sensu. Wszyscy cisli presję na dziewczynę.... Ustawka straszna..

Masakra. Postąpił honorowo . Ale on nie miał szansy tam rozbić tej kliki. Oprócz Martyny i Blondino to był jedyny normalny fajny uczestnik. Po co brać nowych uczestników jak robicie wszystko by starzy zostali. 

Odszedł z klasą choć na trochę nierównej pozycji. Szkoda

Mógł podejść do Ani

Najwięcej krytycznych komentarzy pojawia się pod adresem Adama, który według niektórych Internautów wpływa na decyzję innych uczestników "Hotel Paradise". Pojawiają się nawet żartobliwe sugestię, że program powinna wygrać para: Maciek i Adam!

Szkoda , super chłopak , szkoda ze Adam jest na razie nie do wygryzienia , nie lubię kolesia, wymaga od wszystkich honoru a sam nie jest honorowy 😞

Szkoda :( ze nie Adam

Od razu dajcie nagrodę najlepszej parze w programie czyli Mackowi i Adamowi🤮

Też sądzicie, że nowi uczestnicy powinni mieć większe szansę zostać w programie?

 

Niektórzy widzowie "Hotel Paradise" uważają, że to Adam rozdaje karty w programie. 

Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40